comScore

Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain

Neymar'ın annesi genç sevgilisini paylaştı! Babasından övgü geldi

12 Nisan 2020, Pazar 14:51
Neymar'ın annesi genç sevgilisini paylaştı! Babasından övgü geldi

Yıldız futbolcu Neymar'in annesi ve babası, son yaşanan olay ile sosyal medyaya damga vurdu.

FutbolArena - PSG'de forma giyen yıldız futbolcu Neymar, sosyal medyada annesinin genç sevgilisiyle yaptığı paylaşıma "Mutlu ol anne" karşılığını verirken, babası sevgi emojileri kullandı.
 

Neymar'ın annesinin sevglisi kaç yaşında?


Neymar'ın 53 yaşındaki annesi Nadine Gonçalves Santos, 22 yaşındaki Brezilyalı model ve amatör futbolcu Tiago Ramos ile ilişkiye başladı. Nadine Gonçalves Santos sevgilisiyle yakınlaştığı bir fotoğrafı sosyal medyadan paylaşırken, Neymar ve babasından övgüler geldi.

"MUTLU OL ANNE, SENİ SEVİYORUM"
Neymar, annesinin paylaşımına "Mutlu ol anne. Seni seviyorum" yorumunu yazarken, bu ifadeler binlerce beğeni aldı. Neymar'ın babası ise ayrıldığı eşinin genç sevgilisiyle paylaştığı fotoğrafa alkış ve dua emojileriyle yorum yaptı. Neymar ailesinin hoşgörüsü sosyal medyadan büyük ilgi gördü.

NEYMAR - GRİEZMANN TAKASI TEKLİF EDİLECEK

Öte yandan yeni bir strateji belirleyen Barcelona, Neymar için PSG'ye yapacağı bonservis teklifine Antoine Griezmann takasını ekleyecek.  Koronavirüs salgınının etkilediği futbol ekonomisinde yüksek bonservisler ödemeyi düşünmeyen Barcelona, Neymar hedefinden de vazgeçmeyecek.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!