comScore

Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain

Neymar'ın 11 Mart laneti! Şaşırtan detay

28 Şubat 2018, Çarşamba 00:58
Neymar'ın 11 Mart laneti! Şaşırtan detay

Paris Saint Germain'in yıldızı Neymar, kariyerinde üst üste 4. kez 11 Mart haftasını sakatlık tedavisi ile geçirecek.

FutbolArena Detay - Fransa Lig 1'deki Marsilya maçında sakatlanan ve gözyaşları ile sahayı terk eden Paris Saint Germain'in yıldızı Neymar, bir kez daha 11 Mart haftasında forma giyemeyecek.
 

Neymar Mart aylarında kaç kez sakatlandı?


2 ay sahalardan uzak kalacağı tespit edilen Neymar'ın Mart laneti devam ediyor. PSG formasıyla fırtına gibi esen Brezilyalı yıldız, sakatlık engeliyle fren yapmak zorunda kaldı. 

Büyük şanssızlığını sürdüren Neymar, üst üste son 4 yılda 11 Mart haftasında oynanan maçlarda forma giyememiş olacak. Bu detay gözlerden kaçmazken, 11 Mart tarihinin Neymar'ın kardeşinin doğum günü olması ise dikkat çekti.


8 Mart 2015'te başlayan bu talihsiz seride Neymar'ın kaçırdığı ilk maçta Barcelona - Vallecano karşılaşması olmuştu. Katalanlar o maçı 6-1 kazanmıştı.

6 Mart 2016 tarihinde Eibar deplasmanına Neymar'dan yoksun çıkan Barcelona, maçı 4-0 kazanmayı başarmıştı. 12 Mart 2017'de yine Brezilyalı yıldızı sakatlığa kurban veren Barcelona, Deportivo'ya 2-1 yenilmişti. 

Bu yıl ise 11 Mart haftasını yine sakatlık tedavisi ile geçirecek olan Neymar, PSG'yi Metz ve Real Madrid maçlarında yalnız bırakacak.

Son dakika Fransa Lig 1 Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.