comScore

Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain

Neymar'dan PSG'ye transferi için ilk sözler

04 Ağustos 2017, Cuma 15:26
Neymar'dan PSG'ye transferi için ilk sözler

PSG'ye transfer olan Neymar, imza töreninde ilk açıklamalarını yaptı.

FutbolArena - PSG'nin 222 milyon euro gibi rekor bir bonservis bedeli karşılığında Barcelona'dan transfer ettiği Neymar, imza töreninde önemli açıklamalarda bulundu. 


Neymar'dan PSG açıklaması 


İmza töreninde PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi'nin kendisi hakkındaki sözlerine teşekkür ederek başlayan Neymar, "Çok çok mutluyum. Yeni bir sayfa açmak amacıyla bu kulübe geldim. Başarılara imza atmak istiyorum. Aynı zamanda muhteşem bir şehir. Duygularımı aktaracak kelimeleri bulmakta güçlük çekiyorum. Bir an önce antrenmanlara başlamak istiyorum" dedi. 

Şimdiye kadar kazandığım zaferlerin yenilerini PSG'de kazanmak istiyorum diyen Neymar, neden PSG'yi seçtiği sorusuna da "Tutku... Benim içimde olan tutkuyu bu kulüpte de görüyorum. Artık hedefe beraber yürüyeceğiz" cevabını verdi. 


PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi'den Neymar'a övgüler


Öte yandan PSG Başkanı Al-Khelaifi de Neymar'ın kulübe büyük bir heyecan getirdiğini söylerken, "Biz Neymar rüyalarını hep görüyorduk. Bu rüyamızı gerçekleştirdik. Onunla birlikte PSG efsanesini birlikte yazacağız. PSG'ye geldiğin için sana ve ailene teşekkür ederim Neymar. Sana hoşgeldin demek istiyorum. Evimize hoşgeldin" ifadelerini kullandı.
Dünyadan transfer gelişmeleri için Dünyadan Futbol Haberleri sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.