comScore

Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain

Neymar: 'Canım çok acıdı"

21 Temmuz 2018, Cumartesi 18:36
Neymar: 'Canım çok acıdı

Brezilyalı yıldız Neymar, Dünya Kupası'nda kendisine yöneltilen eleştirilere cevap verdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Dünya Kupası'nda oynanan maçlarda sürekli olarak oyun içinde yerde kalması nedeniyle eleştirilen Neymar, kendisi hakkında söylenenlere cevap verdi. Brezilyalı futbolcu, hiçbir zaman numara yapmadığını ve yediği tekmelerden sonra acı çektiğini söyledi. 

Neymar yaptığı açıklamada maçlarda aldığı darbelerden sonra 3-4 saat buz tedavisi gördüğünü söyledi ve şu ifadeleri kullandı:
"Ben neden numaradan yerde yatayım? Böyle bir şey olabilir mi? Dünya Kupası'nda oynadığım maçlarda sayısız darbe aldım. Her seferinde canım çok acıdı ve maçlardan sonra 3-4 saat kadar buz tedavisi gördüm. Benim yediğim tekmeleri yemeyen insanlar, asla ne hissettiğimi anlayamaz." diye konuştu. 

 

Transfer Haberleri: Neymar, Real Madrid'e gidecek mi?


Brezilya'da bir yardım etkinliğine katılan Neymar, Real Madrid'e transfer olacağıyla ilgili soruya, "Fransa'da kalmaya devam edeceğim. Paris ile sözleşmem devam ediyor. Haberler dedikodudan ibaret" dedi. 

Neymar, Buffon ile aynı takımda oynayacak olmaktan da gurur duyacağını ifade ederek, "Onunla aynı soyunma odasında yer alacağım için gururluyum" dedi. PSG ile geçen sezon 3 kupa kazanan Neymar'ın kulübüyle 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. 

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!