comScore

Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain

Fenerbahçeli Valbuena'dan sonra Kurzawa'ya da şantaj

18 Eylül 2017, Pazartesi 15:48
Fenerbahçeli Valbuena'dan sonra Kurzawa'ya da şantaj

Fenerbahçeli futbolcu Valbuena'ya bir dönem yapılan şantajın şimdi de PSG'li futbolcu Layvin Kurzawa'ya yapıldığı belirtildi.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de top koşturan Mathieu Valbuena'ya Karim Benzema tarafından yapılan seks skandalı şantajının ardından Fransa'da benzer bir olay daha gündeme geldi. Paris Saint Germain forması giyen Layvin Kurzawa'ya da aynı şekilde şantaj yapıldığı ve karşılığında para talep edildiği ortaya çıktı.
 

PSG'li Layvin Kurzawa'ya şantaj şoku


Fransız basınında yer alan habere göre bir barda eğlenen Layvin Kurzawa'nın yaptığı uygunsuz ve özel konuşmalar gizlice kayıt altına alındı. Ardından yıldız futbolcudan 100 bin Euro talep edildi. Şantaj sonrası güvenlik birimlerine haber veren Layvin Kurzawa'nın şantajcılarla buluşmayı teklif ettiği ancak ellerinde ses kaydı olan kişilerin bunu reddederek derhal parayı göndermelerini istediği belirtildi. Fransız polisinin olayla ilgili gözaltılar yaptığı da vurgulandı.

Hatırlanacağı üzere Mathieu Valbuena'ya da benzer bir şantaj yapılmış ve karşılığında 150 bin Euro para talep edilmişti.

FutbolArena haber turu (18 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.