comScore

FutbolArena TV

Papiss Cisse Basın Toplantısı Düzenledi | "Fenerbahçe Reddedilmeyecek Kadar Büyük"

07 Ekim 2020, Çarşamba 13:46

Fenerbahçe'nin transferin son gününde kadrosuna kattığı Papiss Cisse, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Senegalli golcünün açıklamalarından derlediklerimiz şu şekilde:

"FENERBAHÇE REDDEDİLMEYECEK KADAR BÜYÜK BİR KULÜP"
"Fenerbahçe reddedilemeyecek kadar büyük bir kulüp. Burada olduğum için çok mutlu ve gururluyum. Transfer süreci benim için iyi geçti. Farklı kulüplerden de teklif aldım ama Fenerbahçe'yi seçmek benim için kolay oldu. Takımın durumu şu anda çok iyi. Sıra dışı oyuncularımız var. Hedefimize ulaşmak için elimizden geleni yapacağız. Ben bir forvet oyuncusuyum. Her zaman pozitif kalmaya çalışıyorum. Rekabeti seven bir oyuncuyum. Ortada bir hedef var. Kişiden ziyade Fenerbahçe'nin hedefleri önemli."

"FENERBAHÇE'NİN HEDEFLERİ İLGİMİ ÇEKTİ"

"Sözleşmem elimdeydi. İngiltere'ye giderek ailemle vakit geçirdim. Teknik direktörümüz Erol Bulut ve Emre Belözoğlu ile iletişime geçtim. Sahip olduğu hedefler benim ilgimi çekti. Bu konuşmaların sonucunda sizlerle beraberim. Her zaman çalışmak zorundsınız. Fenerbahçe çok büyük bir kulüp. Hangi futbolcu burada oynayacak olmaktan dolayı heyecanlanmaz? İngiltere'de daha önce uzun yıllar oynadım. Çalışmak ve başarmak sahada olabilecek bir şey. Biz çalışarak bunu göstereceğiz."

"FORMAYI HAK ETMEK İSTİYORUM"

"Hocamızla Alanya'da daha önce çok güzel bir yıl geçirdik. Birbirimizi tanıyoruz. Bir futbolcu olarak yedek kalmaktan dolayı mutlu olmam, oynamak isterim. Ben 19 yaşında profesyonel oldum. Bir kariyer yapmak istiyorsanız bunu çalışarak elde edebilirsiniz. Ben de burada elimden geleni yapacağım. Bu formayı hak etmek istiyorum."

Fenerbahçe Videoları