comScore

Galatasaray Galatasaray

PAOK'un teknik direktörü Ivic'ten Garry Rodrigues'in Galatasaray'a transferiyle ilgili sözler

04 Ocak 2017, Çarşamba 02:19
PAOK'un teknik direktörü Ivic'ten Garry Rodrigues'in Galatasaray'a transferiyle ilgili sözler

PAOK Teknik Direktörü Vladimir Ivic, Levadiakos maçının ardından Garry Rodrigues'in Galatasaray'a transferi hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - PAOK Teknik Direktörü Vladimir Ivic, Levadiakos maçında kadroya alınmayan Garry Rodrigues için karşılaşmanın ardından önemli açıklamalarda bulundu. 


Garry Rodrigues'in Galatasaray'a transferinde son dakika 


Ivic, "Kime ne isterse istesin biz takım olarak kalacağız. Ben burada olmak istemeyen, takımın bir parçası olarak görmüyorum. Biz burada fark yaratmak isteyen oyuncularla çalışıyoruz. Ocak ayında transfer yapmak kolay değil. Ben de 2-3 transfer yapmak istiyorum ama olmuyor."

Garry Rodrigues'in Galatasaray'a transferi hakkında gelen soruya yanıt veren Ivic, "Gelişmelere bakacağız. Transfer konusunu yönetimle görüşmeniz gerekiyor. Tabi bu saatten sonra Garry Rodrigues'i takımın bir üyesi olarak saymalı mıyım bilmiyorum. Aklımda olanları biliyorum ama bu konuları yönetimle görüşmeniz daha sağlıklı olacak."
PAOK'UN SAHİBİNİN OĞLU: "AYNI SEVİYEDE OYUNCU BULAMAZSAK BIRAKMAYIZ."

PAOK kulübünün sahibi Ivan Savvides'in oğlu George Savvides ise yaptığı açıklamada PAOK'un hafta arasında Levadiakos ile oynayacağı karşılaşmanın kadrosuna alınmayan Garry Rodrigues için, "Biz aynı seviyede bir oyuncu bulamazsak eğer onu bırakmayacağız. Kendisi kalmak istemiyor. Galatasaray'a gitmek istiyor. Şu anda tatildeyim. 2 gün sonra Yunanistan'a gideceğiz." diye konuştu. George Savvides de aynı zamanda PAOK'un hissedarı konumunda. 

PAOK, Yunanistan Ligi'nde Garry Rodrigues'in kadroya alınmadığı karşılaşmada deplasmanda Levadiakos'u 1-0 mağlup etti. 


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)