comScore

Galatasaray Galatasaray

PAOK'un sahibinden Garry Rodrigues transferi için Galatasaray'a mesaj

03 Ocak 2017, Salı 00:26
PAOK'un sahibinden Garry Rodrigues transferi için Galatasaray'a mesaj

PAOK'un sahibi Galatasaray'ın istediği Garry Rodrigues'i bırakmayacaklarını açıkladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da teknik direktör Jan Olde Riekerink'in ara transfer döneminde PAOK'tan istediğİ Garry Rodrigues için sarı kırmızılı yönetim girişimlerini hızlandırırken, Yunan kulübünün sahibinden son dakika açıklaması geldi. 


PAOK'tan Garry Rodrigues transferi için Galatasaray açıklaması


Paok kulübünün sahibi Savvides instagram hesabından yaptığı açıklamada Galatasaray'ın istediği Garry Rodrigues için "İyi bir teklif gelmezse onu satmayacağım." şeklinde konuştu. 

OĞLUNDAN AÇIKLAMA
PAOK kulübünün sahibi Ivan Savvides'in oğlu George Savvides ise yaptığı açıklamada PAOK'un hafta arasında Levadiakos ile oynayacağı karşılaşmanın kadrosuna alınmayan Garry Rodrigues için, "Biz aynı seviyede bir oyuncu bulamazsak eğer onu bırakmayacağız. Kendisi kalmak istemiyor. Galatasaray'a gitmek istiyor. Şu anda tatildeyim. 2 gün sonra Yunanistan'a gideceğiz." diye konuştu. George Savvides de aynı zamanda PAOK'un hissedarı konumunda. 

KADRO DIŞI KALMIŞTI

Galatasaray'ın transfer etmek istediği Garry Rodrigues, PAOK'un hafta arası oynayacağı Levadiakos maçının kadrosuna alınmadı. 
PAOK Teknik Direktörü Ivic,  Levadiakos maçının kadrosunu henüz açıklamamasına rağmen, Garry Rodrigues'e yer vermeyeceğini duyurdu.

Ivic, Garry Rodrigues'in kadroya alınmama sebebi olarak, "%100 hazır durumda değil ve aklı transferde. O yüzden kadroya dahil etmedik." dedi.
 

Galatasaray'ın Garry Rodrigues transferinde son durum


Sarı kırmızılı takımda teknik direktör Jan Olde Riekerink'in isteği üzerine Garry Rodrigues ile temasa geçildi. Galatasaray'ın görevlendirdiği menajer aracılığıyla Yunanistan'da PAOK kulübüyle görüşmeler gerçekleştirildi. Yunan kulübünün 4 milyon Euro bonservis bedeli talep ettiği oyuncu için sarı kırmızılılar en son 2,5 milyon Euro verebileceklerini iletti.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)