comScore

Palu ailesi kimdir, Palu ailesi canlı yayında gözaltı (Müge Anlı, Palu Ailesi gözaltı anı)

09 Ocak 2019, Çarşamba 12:32
Palu ailesi kimdir, Palu ailesi canlı yayında gözaltı (Müge Anlı, Palu Ailesi gözaltı anı)

Palu ailesi canlı yayında gözaltına alındı. Türkiye'nin günlerdir konuştuğu Tuncer ve Palu ailesi ATV ekranlarında canlu yayında gözaltına alındı.

Türkiye'nin günlerdir konuştuğu Palu ailesi gözaltına alındı. Palu ailesi ATV ekranlarında canlı yayında gözaltına alındı. ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'nın sunduğu programda Palu ailesinin yaşadığı olaylar günlerdir Türkiye'nin gündemine oturmuştu. Cumhuriyet Başsavcılığı Palu ailesini adam öldürme suçundan gözaltına aldındı. Gözaltı canlı yayında milyonların önünde yaşandı. İşte Palu Ailesi gözaltı anı.


Tuncer ve Palu ailesi gözaltına alınma hali izle (Palu ailesi tutuklandı)


Türkiye'nin günlerdir konuştuğu o isimler canlı yayında gözaltına alındı. ATV ekranlarında yayınlanan ve günlerdir gündeme oturan Palu ailesi adam öldürme suçundan gözaltına alındı. Tunce ve Palu ailesi 'Kasten adam öldürme' suçundan gözaltına alındı. Yaşanan bu gelişme canlı yayında sevinc gözyaşlarına neden oldu. Program sunucusu Müge Anlı canlı yayında yapılan gözaltın sonrasında 'Adalet tescil edildi' dedi ve gözyaşlarını tutamadı.

Yaşanan gözaltı sırasında aile ferleri Ali, Fatih, Ayşe Melek ve Tuncer gözaltına alındı. Yaşanan bu anlar canlı yayına anbean yansıdı. Palu ailesi polis ekipleri tarafından gözaltına alındı ve emniyete götürüldü.


PALU AİLESİ GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLA!


FutbolArenaakşam haberleri turu (20 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.