comScore

Galatasaray Galatasaray

Palmeiras, Vitor Hugo transferi için Galatasaray'dan servet istedi

02 Ocak 2017, Pazartesi 21:44
Palmeiras, Vitor Hugo transferi için Galatasaray'dan servet istedi

Palmeiras'ın Vitor Hugo için 10 milyon Euro istediği ve bu nedenle transferin çıkmaza girdiği iddia edildi.

FutbolArena - Galatasaray'ın transfer gündemine aldığı Palmeiras'ın stoper oyuncusu Vitor Hugo'da sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Brezilya basınından Esportes sitesine konuşan gazeteci Bruno Andreade, Galatasaray'ın teklifini doğrularken, Palmeiras'ın Vitor Hugo için 10 milyon Euro istediğini bu nedenle transferin çıkmaza girdiğini söyledi.
Galatasaray'ın istenilen rakamı çok yüksek bulduğu belirtilirken, transferin gerçekleşme ihtimali çok az olarak nitelendirildi.


 

Galatasaray'dan Vitor Hugo için transfer pazarlığı


Galatasaray'ın savunmanın lider oyuncusu olarak belirlediği ve Chedjou'nun yerine düşündüğü isim 25 yaşındaki Brezilyalı stoper oldu.

Sarı kırmızılı yönetim Palmeiras Kulübü ile de masaya oturdu. 10 gündür bu transferi bitirmek için yoğun uğraş veren Galatasaray yönetimi 5 milyon euroyu da gözden çıkardı.

Galatasaray'dan, Brezilyalılar 8 milyon Euro bonservis bedeli istedi. Sıkı pazarlıklar sonrasında Brezilyalılar fiyatı 6.5 milyon euroya kadar indirdi.

Galatasaray Vitor Hugo'ya da yıllık 1.5 milyon Euro teklif etti. Şimdi Brezilya Kulübünün talep ettiği bonservis bedeli miktarını 5 milyon euroya çekmesi halinde Galatasaray bu transferi bitirece

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)