comScore

Özlem Ada Şahin kimdir? Özlem Ada Şahin kaç yaşında, nereli? (Arda Turan - Özlem Ada Şahin)

10 Ekim 2018, Çarşamba 14:15
Özlem Ada Şahin kimdir? Özlem Ada Şahin kaç yaşında, nereli? (Arda Turan - Özlem Ada Şahin)

Özlem Ada Şahin, Arda Turan ile ilgili itiraflarının ardından sosyal medyada bir anda gündem oldu. Arda Turan'ın kendisine asıldığını söyleyen Özlem Ada Şahin kimdir? Özlem Ada Şahin nereli? Özlem Ada Şahin kaç yaşında? Özlem Ada Şahin ne iş yapıyor? Şarkıcı Berkay'ın eşi olan Özlem Ada Şahin ile ilgili merak ettikleriniz haberimizde. 

Özlem Ada Şahin kimdir? Şarkıcı Berkay Şahin'in eşi olan Özlem Ada Şahin, Arda Turan ile Berkay arasında yaşanan kavganın ayrıntılarını anlattıktan sonra sosyal medyada bir anda en çok aranan isimlerin başında geldi. Peki Özlem Ada Şahin kimdir? Özlem Ada Şahin nereli? Özlem Ada Şahin kaç yaşında? Özlem Ada Şahin ne iş yapıyor? Özlem Ada Şahin ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları Özlem Ada Şahin'e dair hazırladığımız haberin devamında bulabilirsiniz. 
 

Özlem Ada Şahin kimdir?


Anne Boşnak asıllı öğretmen, baba tarafı Yugoslavya kökenlidir. Lisans eğitimini YediTepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde okudu. Aynı zamanda İşletme Bölümü'nde de lisans eğitimine devam etmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Bunun yanı sıra İspanyolca eğitimi de almaktadır. Küçük yaşlarda bale eğitimi alarak model olmaya karar verdi. Gizemli güzelliği ve düzgün fiziği ile tüm dikkatleri üzerine toplayan Özlem Katipoğlu, 1.80 m boyundadır. Birçok markanın defilelerinde podyuma çıktı.
Arda Turan - Özlem Ada Şahin son dakika haberleri
Arda Turan Berkay kavgasında son dakika gelişmesi! Şarkıcı Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin, Habertürk'ten Esin Övet'e yaptığı açıklamada Arda Turan'ın kendisine asıldığını söyledi. Özlem Ada Şahin, Habertürk'ten Esin Övet'e şu açıklamaları yaptı:

"Esin, bir anda Arda koluma dokundu kulağıma eğildi ve 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' dedi. Ben de 'Ne diyorsun kendine gel' dedim. Berkay gördü ve duydu. Sonra Arda'nın kulağına eğilip 'Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşağız' dedi. O anda bana döndü Berkay 'Hadi eve göndereyim seni' dedi. Ve tam kafasını çeviriyordu ki Arda o anda yumruğu patlattı. Bir anda oldu. Berkay asla bir kere bile dokunmadı ona. Bir kere bile vurmadı. Sadece sakin bir şekilde, Özlem'i göndereyim 'konuşacağız erkek erkeğe' dedikten sonra Arda yumruk attı. Berkay'ı kanlar içinde çıkarttılar oradan. Direk hastaneye götürdüler. Saat 16.00'da ameliyata giriyor. Ya sesine bir şey olursa. Berkay sesi ile ekmek parası kazanan birisi. Olacak iş mi? Ben Arda'nın karısını tanıyorum. Selamlaşıyoruz, oturuyoruz, kalkıyoruz. Karısı hamile evde. Olacak iş mi Esin?"

ARDA YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Transfer Turu (14 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.