comScore

Özkan Doğan ile Atilla Türker'in Erol Erdal Alkan kavgası

13 Kasım 2017, Pazartesi 13:57
Özkan Doğan ile Atilla Türker'in Erol Erdal Alkan kavgası

A Milli Takım'a çağrılan ve ismini birçoğumuzun ilk kez duyduğu Erol Erdal Alkan ile ilgili tartışmalar devam ediyor. Gazeteci Atilla Türker ve menajer Özkan Doğan arasında bir gerginlik yaşandı.

FutbolArena - A Milli Futbol Takımının aday kadrosuna Dordrecht takımından dahil olan ve birçoğumuzun ilk kez duyduğu isim olan Erol Erdal Alkan ile ilgili tartışmalar devam ediyor.

A Spor'daki yayına katılan Habertürk yazarı Atilla Türker önceki günkü yazısında Erol Erdal Alkan'ın menajerler vasitasıyla milli takım kadrosuna alınmış olabileceğini yazmıştı.
 

Özkan Doğan - Atilla Türker kavgası


Bu tartışmaya yeniden katılan Atilla Türker, A Spor'da canlı yayında telefonla bağlanan Özkan Doğan ile bir tartışma yaşadı.
Özkan Doğan, Atilla Türker'in kendisini Erol Erdal Alkan'ı milli takıma alan kişi olarak suçladığını söylerken önemli bir tartışmanın fitilini ateşledi.
Özkan Doğan şunları söyledi:

"OYUNCUYU DA MENAJERİNİ DE TANIMIYORUM"

Zaten Atilla bey zamanında da bizi başka konularda iftiralar attı. Hiçbirine cevap vermemek istememiştim. Bu milli dava. Söz konusu oyuncuyu hayatımda görmedim, ismini bile bilmiyorum. İnanamıyorum bile böyle bir şey. Oyuncuyu hiçbir zaman tanımadım.  Oyuncuyu da, menajerini de bilmiyorum. Milli takımda olduğu açıklandığı an öğrendim. Habertürk'te bizi manşete taşıdılar.

"TFF, TRANSFERMARKT'I TANIMIYOR"

Bizi itham etmeleri son derece yanlış. Ben basına saygı duyan birisiyim. Ancak Atilla beyin bu tarz iftira atmasına inanamıyorum. Transfermarkt, FIFA, UEFA ve TFF'nin tanıdığı bir site değil. Metin Korkmaz'ın da kesinlikle oyuncuyla ilgisi yok.

Atilla Türker ise yaptığı açıklamada canlı yayına bağlanan Özkan Doğan'ın diğer ortağıyla birlikte tehdit ettiğini söyledi.

ATİLLA TÜRKER: "BENİ ÖLDÜRMEKLE TEHDİT ETTİ"

Ben kesinlikle arkadaşla muhattap olmam. Sizinle muhattap olurum. Futbolcunun profiline girdiğiniz zaman transfermarkt ve diğer belgelerde, karşınıza direkt arkadaşların menajerlik şirketi çıkıyor. Oraya da tıkladığınız zaman Özkan Doğan'ın adını çıkıyor. Bu tür yerlerde isminizin çıkabilmesi için başvuru yapmanız gerekiyor.

"BELGELERİ GÖNDERECEĞİM"

Yayından sonra belgeleri göndereceğim. Oraya resmi başvuru yapınca şirket olarak, isminiz çıkar. Kanıtlı, kayıtlı ve şahitli olarak savcılıkta gecenin bir yarısı diğer ortağıyla birlikte seni öldüreceğiz, senin mesleğini bitireceğiz diyen bu arkadaş. Basına saygılı diyorum ama. 
Özkan Doğan ise Atilla Türker'in tehdit açıklamasının ardından "İspatlayacaksın. Önce sen saygı duyacaksın." diye yanıt verdi. Atilla Türker ise "Meydan boş değil. Öyle ölümle tehdit etmek falan." bunlar olmaz! Savcılığa intikal etti bu. Kayıtlı diyorum bu." ifadelerini kullandı.

Süper Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"