comScore

Özge Özpirinçci'nin 2 yaşındaki yeğeninin şiddete uğradığı görüntüler (Özge Özpirinçci kimdir?)

08 Mayıs 2018, Salı 15:58
Özge Özpirinçci'nin 2 yaşındaki yeğeninin şiddete uğradığı görüntüler (Özge Özpirinçci kimdir?)

Özge Özpirinçci'nin yeğenine şiddet uygulayan bakıcı bulundu mu? Özge Özpirinçci'nin 2 yaşındaki yeğeninin bakıcısı tarafından şiddet gördüğü görüntüler ortaya çıktı. Özge Özpirinçci şiddet uygulayan bakıcı için ne dedi? 

Özge Özpirinçci geçtiğimiz gün 2 yaşındaki yeğenine şiddet uygulayan bakıcının bulunması için sosyal medyadan çağrı yapmış ve yardım istemişti. Özge Özpirinçci'nin 2 yaşındaki yeğenine uygulanan şiddetin görüntüleri de ortaya çıktı. Yaşanan gelişmelerin ardından arananan Özge Özpirinçci'nin yeğeninin bakıcısı yakalandı! Özge Özpirinçci yakalanan bakıcıyla ilgili paylaşımda bulundu. Peki Özge Özpirinçci kimdir?
 

Özge Özpirinçci'nin 2 yaşındaki yeğenine bakıcı şiddeti (İZLE)


FOX TV'de reyting rekorları kıran Kadın dizinde başrol oynayan Özge Özpirinçci, 2 yaşındaki yeğenine şiddet uygulayan bakıcının bulunması için sosyal medya hesabından yardım istemişti. Özge Özpirinçci'nin fotoğraflarını yayınladığı bakıcının yakalandığı ve gözaltına alındığı açıklandı. 

Özge Özpirinçci'nin 2 yaşındaki yeğenine uygulanan şiddetin kamera kayıtları da internette yayınlandı. Görüntülerde küçük çocuğun bakıcısının Özge Özpirinçci'nin yeğenine şiddet uyguladığı görülüyor. 
TWİTTER'DAN DUYURDU

Özge Özpirinçci twitter hesabından yaptığı paylaşımda bakıcının yakalandığını duyurarak şunları söyledi:

"Yeğenime şiddet uygulayan kadın yakalandı. Bu süreçte destek olan herkese çok teşekkür ederim! Çok! Konu yargıya intikal ettiği için hakkında hassasiyet göstermesini diliyorum basın mensuplarından. Bir daha kimsenin böyle bir yardım istememesi dileğiyle."


 

Özge Özpirinçci kimdir, kaç yaşında? Özge Özpirinçci aslen nereli? Özge Özpirinçci dizileri filmleri


Özge Özpirinçci, 1 Nisan 1986 İstanbul doğumludur. Özge Özpirinçci eğitim hayatını Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri mezunu olarak tamamladı. Özge Özpirinçci, İngilizce öğretmenidir. Özge Özpirinçci oyunculuk hayatında birçok dizi ve filmde rol aldı. İşte o yapımlar:

Cesaretin Var mı Aşka?
Kavak Yelleri
Eti Browni Reklamı
Algida Cornetto Reklamı
Melekler Korusun
Veda 
Deli Saraylı
Al Yazmalım
Toplu Hayat
Kayıp
Aramızda Kalsın
Aşk Yeniden

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"