comScore

Özge Özpirinçci sevgilisi Burak Yamantürk ile Bodrum'da ( Özge Özpirinçci kimdir, kaç yaşında?)

12 Haziran 2018, Salı 09:19
Özge Özpirinçci sevgilisi Burak Yamantürk ile Bodrum'da ( Özge Özpirinçci kimdir, kaç yaşında?)

Özge Özpirinçci sevgilisi Burak Yamantürk ile Bodrum'da tatil yaparken görüntülendi. Özge Özpirinçci kimdir? Özge Özpirinçci kaç yaşında? Özge Özpirinçci evli mi? Özge Özpirinçci boyu kaç? Sık Sık sevgilisi Burak Yamantürk ile birliktelikleri hakkında paylaşım yapan Özge Özpirinçci, Bordum'da basın mensuplarına yakalandı. Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk aşkı ile ilgili tüm gelişmeler haberimizde.

FutbolArena - Ünlü sinema ve dizi oyuncusu Özge Özpirinçci sevgilisi ile yakalandı. Özge Özpirinçci yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Rol aldığı dizinin sezon tatiline girmesini fırsat bilen güzel oyuncu Özge Özpirinçci sevgilisi Burak Yamantürk ile tatile çıktı. Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk ikilisi objektiflere yakalandı.


Özge Özpirinçci'nin sevgilisi kim?


Her fırsatta sevgilisi Burak Yamantürk ile birliktelikleri hakkında paylaşımlar yapan Özge Özpirinçci geçtiğimiz gün Bordum'da sevgilisi ile görüntülendi. Bordum Bitez'de bulunan bir plajda tatil yapan ve yılın yorgunluğunu atan Özge Özpirinçci ve Batur Yamantürk çifti objektiflere yakalandı. 

Özge Özpirinçci basın mensuplarına dönerek ‘Güzel çekim yapın' diyerek espirili bir şekilde takışdı.


Özge Özpirinçci kimdir? Özge Özpirinçci evli mi? Özge Özpirinçci kaç yaşında? 


Özge Özpirinçci, Türk oyuncu. İlkokul ve ortaokulu İstanbul'da okudu. Lise eğitiminde AFS programı ile bir yıl Amerika Birleşik Devletleri'nde okudu. 1 Nisan 1986 doğumlu olan güzel oyuncu 2015 yılından beri Bura Yamantürk ile birlikte. 1,60 boyunda olan güzel oyuncu İstanbul doğumlu.


FutbolArena Haber Turu (20 Ocak 2020)