comScore

Özge Borak'a ahlaksız teklif (Özge Borak kimdir, kaç yaşında?)

05 Haziran 2018, Salı 09:45
Özge Borak'a ahlaksız teklif (Özge Borak kimdir, kaç yaşında?)

Özge Borak kimdir, kaç yaşında? Özge Borak evli mi? Özge Borak kiminle evlendi? Özge Borak sosyal medya hesabından kendisine yapılan ahlaksızca teklifi takipçileri ile paylaştı.

FutbolArena - Ünlü sinema ve dizi oyuncusu Özge Borak'a ahlaksız teklif. Son olarak İstanbullu Gelin dizisinde rol alan Özge Borak kendisine yapılan Ahlaksız teklifi ifşa etti. Özge Borak sosyal medya hesabından ahlaksız teklifi paylaştı. Özge Bora kimdir, kaç yaşında? Özge Borak evli mi? Tüm bu sorularınızın cevapları haberimizde.


Özge Borak'a sosyal medyadan ahlaksızca teklif


Başarılı oyuncu Özge Borak'a ahlaksız teklif ifşa oldu. Özge Borak sosyal medya hesabından kendisine gelen ahlaksız teklifi takipçileri ile paylaştı. Kendisini Azeri bir iş adamı olarak tanıtan bir şahıs Özge Borak'a ahlaksızca bir teklif yaptı. Ünlü sinema ve dizi oyuncusu Özge Borak bu ahlaksızca teklifi ifşa etti.

İŞTE O AÇIKLAMA;

 

Özge Borak Kimdir? Özge Borak evli mi, kaç yaşında?


Özge Borak, Türk oyuncu. 8 yaşındayken açılan bir sınavla Şehir Tiyatroları çocuk bölümünü kazanarak sanat hayatına adım atan Borak, İstanbul Devlet Opera ve Balesi sanatçısı, başkoreografı Selçuk Borak'ın kızıdır. Özge Borak 36 yaşındadır. Özge Borak bir dönem Ata Demirer ile evlilik yaşamış daha sonra boşanmıştı.

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.