comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Trabzonspor'dan Ozan Tufan hamlesi

12 Ağustos 2015, Çarşamba 14:54
Trabzonspor'dan Ozan Tufan hamlesi

Bursaspor'un kadro dışı bıraktığı Ozan Tufan için Trabzonspor da devreye girdi.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın istediği Ozan Tufan için Trabzonspor da devreye girdi. Recep Bölükbaşı'nın "Beşiktaş'a satmayacağım" dediği genç futbolcu için Trabzonspor'un teklifi de çok konuşulacak.

Trabzonspor'un Ozan Tufan teklifi
Bordo mavili ekip bu transfer için Bursaspor'a 6.5 milyon Euro ve 3 futbolcu teklif etti. Trabzonspor'un bu ciddi teklifi karşısında yeşil beyazlı yönetimin düşündüğü öğrenildi.

Fenerbahçe'nin teklifi ne kadar?


Fenerbahçe'nin ise Ozan Tufan transferi için Bursaspor'a peşin 7.5 milyon Euro teklif yaptığı öğrenildi. Genç futbolcu için en yüksek teklifi yapan Fenerbahçe'nin transferi bu akşam açıklayacağı konuşuluyor.

Galatasaray ne kadar önerdi?

Sarı kırmızılı ekibinin teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu bugün yaptığı açıklamada Ozan Tufan'ı istediklerini açıkladı. Başkanların görüşme yaptığını ifade eden Hamzaoğlu, "Ozan için yüksek ücretler ödenecekse bu transferi istemem" dedi.

Bursaspor yönetimi Ozan Tufan için ne istiyor?


FutbolArena'nın ulaştığı bilgilere göre Bursaspor yönetimi Ozan Tufan transferi için futbolcudan ziyade sıcak ve peşin para istiyor. Beşiktaş'ın taksit, Trabzonspor ve Galatasaray'ın da takasta oyuncu önermesinden sonra Fenerbahçe'nin 7.5 milyon euro peşin para önerisi Bursaspor yönetiminin bu teklife daha sıcak bakmasına neden oldu. 

Ozan Tufan'ın transfermarkt değeri

Ozan Tufan'ın transfermarkt verilerine göre bonservis bedeli 7.5 milyon Euro olarak görünüyor.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)