comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ozan Tufan, Jelena'nın fotoğrafını beğendi

02 Eylül 2016, Cuma 13:40
Ozan Tufan, Jelena'nın fotoğrafını beğendi

Fenerbahçeli futbolcu Ozan Tufan, Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa'nın fotoğrafını önce beğendi, sonra beğenisini geri aldı.

FutbolArena - Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic'in şarkıcı eşi Jelena Karleusa sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla olay yaratmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Jelena'nın paylaştığı bir fotoğrafı Fenerbahçeli futbolcu Ozan Tufan beğenmesi sosyal medyada gündem yarattı. Ozan Tufan'ın beğeni yaptıktan sonra bunu geri silmesi ise dikkatlerden kaçmadı.
İşte Jelena'nın o paylaşımı;

 

 

My Bday is in two weeks 🦁💃💃💃#justsayin

JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

 

My Bday is in two weeks 🦁💃💃💃#justsayin

JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
\"Fenerbahçe’ye
Fenerbahçe’ye Vincent Janssen için sürpriz öneri
\"Fenerbahçe’de
Fenerbahçe’de yeni sezon formaları tanıtıldı
", "ozan-tufan-jelenann-fotorafn-beendi-294123h/", "02 Eylül 2016, Cuma 13:40", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[1] = [354496, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/vardar_1996_yilindan_beri_ilk_kez_fenerbahce_karsisindaol.jpg", "Vardar 1996 yılından beri ilk kez Fenerbahçe karşısında...", "Vardar, 1996’dan bu yana Avrupa Ligi’nde 28 maçta elde ettiği 2 galibiyeti de Fenerbahçe karşısında aldı.", "
FutbolArena - Fenerbahçe’nin geçtiğimiz sezon elendiği Vardar ekibinde kötü gidişat devam ediyor. UEFA Avrupa 1. ön eleme turunda Vardar, Pyunik takımına ikili maçlar sonucunda yenilerek elendi.

FENERBAHÇE’Yİ ELEYEN VARDAR’DA KÖTÜ GİDİŞAT SÜRÜYOR
Geçtiğimiz sezon UEFA Avrupa Ligi’nde temsilcimiz Fenerbahçe’yi eleyen Vardar ekibinde kötü gidişat devam ediyor. Vardar, 1996’dan bu yana Avrupa Ligi’nde (eski adıyla UEFA Kupası) 28 maçta elde ettiği 2 galibiyeti de Fenerbahçe karşısında aldı. Temsilcimiz Vardar karşısında aldığı 2-0 ve 2-1’lik skor ile UEFA Avrupa Ligi’nden elenmişti. 

Avrupa Ligi 1. ön eleme turu

Pyunik 1-0 Vardar

Vardar 0-2 Pyunik

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/vardar-1996-yilindan-beri-ilk-kez-fenerbahce-karsisinda-354496h/", "19 Temmuz 2018, Perşembe 21:59", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[2] = [354490, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/fenerbahce_kulubunden_yeni_slogan_yenidenKt.jpg", "Fenerbahçe Kulübünden yeni slogan: ’’Yeniden’’", "Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un seçilmesinden sonra camia ve taraftarlar arasında yüzen snerji sosyal medyaya da yansıdı. Kulübün resmi sosyal medya hesaplarından sarı lacivertli taraftarlara yönetlik paylaşımlar geldi.", "
FutbolArena - Fenerbahçe Spor Kulübü resmi sosyal medya hesaplarından sarı lacivertli taraftarlara yönetlik paylaşımlar geldi. Fenerbahçe Kulübü, "19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü"nde, "Yeniden" isimli yeni bir slogan açıkladı. Fenerbahçe kübünden yapılan paylaşımlarda Galatasaray’a da yer verildi. 


Fenerbahçe’den ’Yeniden’ sloganı


Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinden saat 19.07’de yapılan açıklamada, "Yeniden Fenerbahçe" sloganı kullanılarak, şu ifadelere yer verildi:

"111 yıllık bir çınarız. Bayrağımızı daha da yukarı taşıyacağız. Tarihimizle, efsanelerimizle, çubuklumuzla, bu sevdayı hep birlike yaşatacağız. Sokakta yan yana, sahada kol kola, salonda omuz omuza... İlham veren bir spor kültürü oluşturacağız. Eski heyecanımızın peşinden yeni kanla yürüyoruz. Fenerbahçeli olmanın ne demek olduğunu herkese hatırlatıyoruz. #Yeniden."
Kulübün sosyal medya hesaplarından da "Yeniden birlik, Yeniden umut, Yeniden saygı, Yeniden centilmenlik, Yeniden heyecan, Yeniden hırs, Yeniden mabet, Yeniden cadde, Yeniden mutluluk, Yeniden efsane, Yeniden çubuklu." başlıklarıyla kulübün eski futbolcularının da olduğu fotoğraflar paylaşıldı.

Sarı-lacivertli taraftarlar da sosyal medyadan "#Yeniden" hashtagine büyük ilgi gösterdi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

FENERBAHÇE ’YENİDEN’ SLOGANI HAKKINDA YORUMLARI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

\"\"Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/fenerbahce-kulubunden-yeni-slogan-yeniden-354490h/", "19 Temmuz 2018, Perşembe 20:10", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[3] = [354473, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/fenerbahcenin_borcu_ne_kadar_aziz_yildirimdan_flas_aciklamamV.jpg", "Fenerbahçe’nin borcu ne kadar? Aziz Yıldırım’dan flaş açıklama", "Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Sözcü Gazetesi’nde yer alan haberle ilgili sert bir açıklama yaptı.", "
FutbolArena - Fenerbahçe’de eski başkan Aziz Yıldırım, Sözcü Gazetesi’nde Sercan Hamzaoğlu imzasıyla çıkan kulübün borcunun 550 milyon Euro’nun üzerine çıktığı şeklindeki haberi yalanladı. Aziz Yıldırım, savcılığın Sercan Hamzaoğlu hakkında soruşturma açması gerektiğini belirterek gerekli hukuki işlemleri yapacağını açıkladı.
 

Fenerbahçe Haberleri: Aziz Yıldırım’dan Fenerbahçe’nin borcu için açıklama


İşte Aziz Yıldırım’ın yapmış olduğu açıklama:

"19.07.2018 tarihinde, Sercan Hamzaoğlu imzası ile yayınlanan haber, son derece vahim, düşündürücü ve manipülatif olarak hazırlanmış bir haberdir.
Haberde, 16.07.2018 tarihinde Fenerbahçe Futbol A.Ş. tarafından KAP’da yayınlatılan izahname ile Fenerbahçe Spor Kulübü yeni yönetiminin kulübün mali durumuna dair ilk verileri kamuoyu ile paylaştığı, bu raporda kulübün gerçek mali durumunun gözler önüne serildiği, bunun sadece buzdağının görünen yüzü olduğu yer almaktadır.

Kendisi de kulüp üyesi olan ve seçim sürecini yakından takip eden Sercan Hamzoğlu çok muhtemeldir ki genel kurul için kendisine kulüp tarafından gönderilen 2017 faaliyet raporunu okuma zahmetine dahi katlanmamıştır. Zira eğer okumuş olsa idi görürdü ki Genel Kurulda üzerinde görüşme yapılan, ardından da oylanan faaliyet raporu, Fenerbahçe Futbol A.Ş. tarafından 16.07.2018 tarihinde KAP’da yayınlanan izahname ile bire bir örtüşmektebire bir aynı finansal rakamları ve bilgileri içermektedir. Yani yayınlanan izahname içeriği bilgiler ilk kez 16.07.2018 tarihinde değil, 3 Haziran 2018 tarihinde Fenerbahçe Spor Kulübü üyeleri ile ve kamuoyu ile paylaşılmış, genel kurulda üzerinde görüşme yapılmış ve ardından da oylanmış bilgilerdir. Keza Sercan Hamzoğlu eğer lütfedip araştırsaydı, genel kurula sunulan mali tabloları hazırlayan ve denetleyenlerin de izahnameye görüş sunanların da aynı denetim şirketi ve yetkilisi olduğunu kolaylıkla öğrenebilirdi.

Sercan Hamzoğlu tamamen gerçek dışı, manipülatif olarak söz konusu haberi yapmıştır. SPK, TFF, UEFA, Vergi Dairesi tarafından resmi olarak incelenen, şirkete ait resmi kayıt ve belgeler üzerinden denetimi yapılan söz konusu rakamların “gerçeği” yansıtmadığına ilişkin iddia en hafifinden borsaya açık şirket bakımından borsa manipülasyonu suçu mahiyetindedir. Bu sebeple ivedilikle ilgili resmi mercilerin hareket geçmesi ve ortaya koyduğu iddia bakımından Sercan Hamzaoğlu hakkında soruşturma başlatılması yasal bir gerekliliktir. Bu yasal gereklilik yerine getirilmez ise bilinmelidir ki tarafımdan bu şahıs ile ilgili olarak ayrıca suç duyurusunda bulunulacaktır.

2017 faaliyet yılına ilişkin olarak yönetimiz tarafından genel kurula sunulan faaliyet raporunda ve 16.07.2018 tarihinde bugünkü yönetim tarafından KAP’a açıklanan izahname içeriğinde ilgili döneme ait Fenerbahçe Futbol A.Ş.nin borcunun miktarı, vade ve teminat yapısı, faiz oranı gibi hususlar yer almaktadır. Bu mali tablolar karşılıklı olarak incelendiğinde birbiri ile tam bir uyum içinde oldukları ve birbirlerini birebir şekilde doğruladıkları görülmektedir. Sercan Hamzaoğlu tarafından iddia edilenin aksine Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Kurulunda kulüp üyelerine sunulan Fenerbahçe Spor Kulübü Derneğine ait tüm mali tablolar da tıpkı Fenerbahçe Futbol A.Ş.’nin mali tabloları gibi gerçek durumu bire bir yansıtmaktadır.

16.07.2018 tarihinde, bugünkü  Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetimi tarafından, KAP’a yapılan açıklama ile Genel Kurul’da üyelerimize yönetimimiz tarafından dağıtılan faaliyet kitapçıklarında yer alan rakamların gerçek durum ile bire bir örtüşmesi, (bizce ayrıca teyide muhtaç olmamakla birlikte) kamuoyunda belirli bir amaç doğrultusunda dillendirilen manipülatif bir iddiayı ve buna bağlı algıyı sona erdirmesi bakımından son derece önemlidir. Özellikle sosyal medyada gerçek hilafına, belirli bir amaçla, yaratılmaya çalışılan algının ve algının amacının görülebilmesi bakından da son derece yararlı olmuştur.
 
Haberin devamında yer alan ve Fenerbahçe Futbol A.Ş. aleyhine açılmış ve süren davaların çok büyük kısmı, Fenerbahçe Futbol A.Ş.nin haklılığının kuvvetle muhtemel olduğu, alacak-borç ilişkileri ile alakalı olarak, Fenerbahçe Futbol A.Ş.nin haklılığı kabul etmeyen kişi ve kurumlar tarafından açılmış davalardır. Bu davaların sonucunu beklemeksizin, Fenerbahçe Futbol A.Ş. tarafından ilgilisine bir ödemenin yapılması, Fenerbahçe Futbol A.Ş.nin menfaatleri hilafınadır. Süren bu davaların içeriğini ve bu davalarda Fenerbahçe Futbol A.Ş. tarafından ileri sürülen haklı iddia ve itirazları, söz konusu davalarda gelinen aşamayı ve neticesini bilmeden ve/veya göz ardı ederek bu davalar hakkında Sercan Hamzaoğlu tarafından yapılan maksatlı eleştirisel yorum, doğru ve etik gazetecilik ile bağdaşmamaktadır. Üstelik aynı zamanda kulüp üyesi olan Sercan Hamzaoğlu bilmelidir ki bu şekilde yaptığı haber ile Fenerbahçe Spor Kulübünün eski yönetiminin değil Fenerbahçe Spor Kulübünün saygınlığına zarar vermektedir.
Kamuoyuna saygı ile arz ederim."

SÖZCÜ GAZETESİ’NDE YER ALAN HABER

\"\"

Sarı lacivertli takımla ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/fenerbahcenin-borcu-ne-kadar-aziz-yildirimdan-flas-aciklama-354473h/", "19 Temmuz 2018, Perşembe 15:13", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[4] = [354453, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/aykut_kocamana_sok_sozler_kocaman_agizli_minnacik_kafalit5.jpg", "Aykut Kocaman’a şok sözler! \"Kocaman ağızlı, minnacık kafalı\"", "Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Fenerbhaçe’nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman’ı eleştirdi.", "
FutbolArena - Fenerbahçe’nin eski teknik direktör Aykut Kocaman’ın Dünya Kupası’nda Fransa’nın oynadığı futbolla ilgili yaptığı yorumlara Hıncal Uluç’tan sert tepki geldi. Kocaman’ı ağır sözlerle eleştiren Uluç, "Kocaman ağızlı, minnacık kafalı adam" ifadelesini kullandı. 
 

Hıncal Uluç, Aykut Kocaman yazısı oku (Sabah Gazetesi 19 Temmuz 2018)


Sabah Gazetesi’nde değerlendiremelerde bulunan Hıncal Uluç şunları yazdı:

Aykut Kocaman gibi, elinde kombinesi, evi stada yürüyüş mesafesindeki Fener seyircisini bile kaçırtan futbol oynatan adamı kovarak ne iyi yapmışsın. Kocaman "Fransa da bizim oynadığımız futbolu oynuyordu" demiş.. Pes!. İnsanda utanma sıkılma olur..
Ama milyonların sevgilisi olan, milyarla liralık takım kuran Fenerbahçe oynar mı?. ..Ve de Kocaman ağızlı, ama minnacık kafalı adam.. Senin oynattığın futbolla Fransa’nınki nasıl ayni olur?. Fransa elindeki kadronun ona sağladığı imkânlar içinde aslında harika bir hücum futbolu oynadı."

Sarı lacivertlilerle ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "fenerbahce/aykut-kocamana-sok-sozler-kocaman-agizli-minnacik-kafali-354453h/", "19 Temmuz 2018, Perşembe 11:04", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"]; slide[0] = [354473, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/fenerbahcenin_borcu_ne_kadar_aziz_yildirimdan_flas_aciklamamV.jpg", "Fenerbahçe’nin borcu ne kadar? Aziz Yıldırım’dan flaş açıklama", "Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Sözcü Gazetesi’nde yer alan haberle ilgili sert bir açıklama yaptı.", "fenerbahce/fenerbahcenin-borcu-ne-kadar-aziz-yildirimdan-flas-aciklama-354473h/", "19 Temmuz 2018, Perşembe 15:13", "Fenerbahçe"];slide[1] = [354463, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/ispanyol_basini_yazdi_fenerbahceden_emre_mora_teklifZf.jpg", "İspanyol basını yazdı! Fenerbahçe’den Emre Mor’a teklif", "Fenerbahçe transfer haberleri kapsamında sürpriz bir iddia İspanyol basınından gündeme geldi.", "fenerbahce/ispanyol-basini-yazdi-fenerbahceden-emre-mora-teklif-354463h/", "19 Temmuz 2018, Perşembe 13:15", "Fenerbahçe"];slide[2] = [354457, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/ve_bas_dost_sporting_lizbon_ile_anlasti0r.jpg", "Ve Bas Dost, Sporting Lizbon ile anlaştı", "Fenerbahçe’nin ilgilendiği Bas Dost, Sporting Lizbon ile yeni sözleşme imzalamak için anlaşma sağladı.", "fenerbahce/ve-bas-dost-sporting-lizbon-ile-anlasti-354457h/", "19 Temmuz 2018, Perşembe 11:45", "Fenerbahçe"];slide[3] = [354453, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/aykut_kocamana_sok_sozler_kocaman_agizli_minnacik_kafalit5.jpg", "Aykut Kocaman’a şok sözler! \"Kocaman ağızlı, minnacık kafalı\"", "Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Fenerbhaçe’nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman’ı eleştirdi.", "fenerbahce/aykut-kocamana-sok-sozler-kocaman-agizli-minnacik-kafali-354453h/", "19 Temmuz 2018, Perşembe 11:04", "Fenerbahçe"];slide[4] = [354452, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/fenerbahce_transfer_haberleri_sergiy_buletsa_tiemoue_bakayoko_19_temmuz_2018_persembebI.jpg", "Fenerbahçe transfer haberleri: Sergiy Buletsa, Tiemoue Bakayoko (19 Temmuz 2018 Perşembe)", "Fenerbahçe transfer haberleri yeni isimlerle gündeme geldi. Sarı lacivertlilerin ilgilendiği futbolcular arasında yer alan isimler kimler? 19 Temmuz Perşembe Fenerbahçe transfer haberleri burada.", "fenerbahce/fenerbahce-transfer-haberleri-sergiy-buletsa-tiemoue-bakayoko-19-temmuz-2018-persembe-354452h/", "19 Temmuz 2018, Perşembe 10:58", "Fenerbahçe"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '
'; //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });