comScore

Bursaspor Bursaspor

Ozan Tufan, Atletico Madrid yolunda!

23 Şubat 2015, Pazartesi 14:16
Ozan Tufan, Atletico Madrid yolunda!

Bursaspor'la gösterdiği başarılı performansla A Milli Takım'a kadar yükselerek transferin gözdesi haline gelen Ozan Tufan'ın yeni takımını Futbolarena açıklıyor.

FutbolArena Özel - Ara transfer döneminin en çok konuşulan oyuncularından olan Ozan Tufan için Bursaspor, İspanyol temsilcisi Atletico Madrid'le söz kesti.
 
HAYRAN KALDILAR! 
 
Ozan Tufan'ı uzun süredir takibe alan Atletico Madrid yetkilileri oyuncuyu son olarak Beşiktaş-Bursaspor maçında izlemişti. Takımının 3-2'lik mağlubiyetine engel olamayan Ozan, oyun zekası, diri ve mücadeleci futbolunu golle süsleyen genç oyuncu Madrid yetkililerinden tam not aldı.
 
AHMET BULUT FAKTÖRÜ
 
Ozan Tufan, bu ay başı yeni bir menajerle sözleşme imzaladı ve haklarını Ahmet Bulut'a devretti. Arda ve Emre Belözoğlu transferleriyle Atletico Madrid'le yakın ilişkiler kuran Bulut'un bu transferde etkili olduğu öğrenildi.
 
ARDA'DAN MADRİD'E GARANTİ!
 
Atletico Madrid'de Teknik Direktör Diego Simeone'nin prensi Arda Turan da Milli Takım'dan arkadaşı Ozan Tufan için kefil oldu. Arda'nın "Ozan genç ve gelişime oldukça açık bir isim. Teknik kapasitesi ve oyun becerisiyle İspanya'da rahatlıkla oynar" diye görüş bildirdiği öğrenildi.
 
SÖZ VERİLDİ İMZA SEZON SONU!
 
Finansal anlamda sıkıntılı günler geçiren Bursaspor'un Ozan Tufan'ın önünü açmak için Madrid'e gitmesine izin verecek. Ozan'ın yaklaşık 10 milyon Euro karşılığında sezon sonu İspanya'ya gideceği öğrenildi. 

Haber: Ertan SÜZGÜN

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.