comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ozan- Fernandao-Volkan üçlüsü geçen sezon ne yaptı?

13 Ağustos 2015, Perşembe 18:48
Ozan- Fernandao-Volkan üçlüsü geçen sezon ne yaptı?

Fenerbahçe'nin Bursaspor'dan transfer ettiği Ozan Tufan, Volkan Şen ve Jose Fernandao geçen sezon Bursaspor'a büyük katkı sağladı.

FutbolArena Detay - Önceki gün Ozan Tufan ve bugünse Volkan Şen'i transfer eden Fenerbahçe, 2015-2016 sezonu öncesinde Bursaspor'dan 4. ismi de kadrosuna kattı.

Fenerbahçe'nin transfer ettiği Ozan Tufan, Fernandao ve Volkan Şen, geçen sezon Bursaspor'un gol yükünü çeken isimler olmuştu.
Ozan Tufan, Volkan Şen ve Fernandao, Bursaspor'da kaç gol attı?

2014-2015 sezonunda Bursaspor formasıyla attığı 22 golle gol kralı olan Fernandao'ya Fenerbahçe'nin yeni transferi Volkan Şen eşlik etmiş ve Bursaspor'a 12 gollük katkı sağlamıştı. Ozan Tufan ise geçen sezonu 3 golle kapatmıştı. Bu 3'lü Bursaspor'da 37 gole imza atmıştı. Bursaspor geçen sezonu 69 golle tamamlarken 37 gol Ozan Tufan, Fernandao ve Volkan Şen üçlüsünden gelmişti.
Ozan Tufan, Volkan Şen, Fernandao ve Şener Özbayraklı geçen sezon kaç asist yaptı?

Fenerbahçe'nin Bursaspor'dan transfer ettiği 4 isim asistlerde de etkisini gösterdi. Volkan Şen geçen sezon Bursaspor formasıyla 8 asist yaparken Ozan Tufan ve Fernandao 7, Şener Özbayraklı da 4 asist yapmayı başardı. Bu dörtlü Bursaspor'a 26 asist katkısı sağladı.

Volkan Şen hangi mevkide oynuyor?

Fenerbahçe'nin yeni transferi Volkan Şen sağ kanat ve zaman zaman sol kanatta forma giyiyor. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)