comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Oğuzhan Özyakup: 'Transferi düşünmüyorum'

04 Ocak 2017, Çarşamba 15:11
Oğuzhan Özyakup: 'Transferi düşünmüyorum'

Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Süper Lig'de ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup basın mensuplarının karşısına çıktı. Genç futbolcu, geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulunurken, takımın son durumu hakkında da konuştu. İşte Oğuzhan Özyakup'un sözleri:

"BU SENE FARKLI OYNUYORUZ"
"Sosa ve Gomez'in kaliteleri tartışılmaz. Gökhan Töre ve İsmail Köybaşı'nın da katkısı vardı. Unutulmasın. Sezon başında önemli oyuncular geldi. Yine yetenekli bir takımız. İyi maçlar çıkardık. Bu sene daha yorucu geçiyor. Bazen skora göre oynuyoruz. Geçen sene full atak oynuyorduk. Bu sene 1-0 öne geçtikten sonra skoru tutmaya oynuyoruz."

"PENALTILARI BEN ATIYORDUM"

Gol kralı Gomez olduğunda penaltıları yine ben atıyordum. Cenk'in bir dönem gole ihtiyacı vardı o yüzden ona bırakmıştım. Cenk'e penaltıyı atmak istediğimi söyleyince bıraktı. Kaçırdığım için çok konuşuldu. Büyütülecek bir şey yok."

"TRANSFERİ DÜŞÜNMÜYORUM"

"Başakşehir'in yetenekli bir takımı var. Şampiyonluğa giden takımlar belli. Biz her sene şampiyonluk için oynuyoruz. Başakşehir üzerimizde olduğu için rakibimiz olarak gösteriliyor ama Galatasaray ve Fenerbahçe de var.

Hakemler hakkında bir şey demeye korkuyorum. Ağzımdan bir şey kaçacak diye. Onların işi de gerçekten çok zor. Bir maçta 100 pas yapıyorsam 10 kez hatalı atıyorum. Hakemler de insan ve hata yapacak. Onlara yardımcı olmalıyız.

Sözleşmeyi değil de daha fazla maç oynamayı düşünüyorum. Transfer ve sözleşme konusu için daha zamanımız var."

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)