comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Oğuzhan Özkayup'a kaptanlık şoku!

09 Şubat 2017, Perşembe 09:43
Oğuzhan Özkayup'a kaptanlık şoku!

Beşiktaş'lı bazı yöneticiler derbide yaşananlardan sonra Oğuzhan Özyakup'tan kaptanlık bandının alınmasını istedi.

FutbolArena - Beşiktaş yönetimindeki bazı yöneticiler Başkan Fikret Orman'a derbide tavırları nedeni ile Oğuzhan Özyakup'tan kaptanlık bandının alınmasını istedi.

Habertürk Gazetesinde yer alan habere göre Beşiktaş'lı bazı yöneticilerin Oğuzhan Özkayup'un Fenerbahçe derbisinde özellikle Robin van Persie ile girdiği ikili münaşakadar hoşnut değil.
Beşiktaş'ta olaylı derbinin ardından yapılan sohbetti bazı yöneticiler Oğuzhan'dan kaptanlığın alınmasını istedi. Ancak Başkan Fikret Orman, "kaptanlığı başkasına verirsek çocuğu bitiririz" diyerek Oğuzhan'a sahip çıktı.

''OĞUZHAN KAPTANLIĞI KALDIRAMADI''

Beşiktaş'lı yöneticilerin Başkan Fikret Orman'a “Tamam, Van Persie oyuncularımızı tahrik etti ama bu tuzağa düşmemeleri gerekirdi, özellikle de Oğuzhan'ın... Takımı sakinleştirmesi gerekirken kendisine hakim olamadı. Yeteneğine lafımız yok, belki de çok fazla yük bindiği için kaptanlık sorumluluğunu kaldıramıyor" dediği öğrenildi. 

''OĞUZHAN'A GÜVENİYORUM''

Kaptanlık bandının Oğuzhan Özkayup'tan alınması oyuncuyu bitireceğini aktaran Fikret Orman “Ben Oğuzhan'a güveniyorum. Zaten şu anda kaptanlığı alıp başkasına verirsek çocuğu bitiririz. Sezon sonunda bakarız ancak ben onun bu işin altından kalkacağına inanıyorum" dediği ifade edildi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)