comScore

Gazişehir FK Gazişehir FK

Oğuz Çetin yeniden göreve başlıyor - Büyükşehir Gaziantepspor Haberleri

24 Şubat 2017, Cuma 12:31
Oğuz Çetin yeniden göreve başlıyor - Büyükşehir Gaziantepspor Haberleri

Fenerbahçe ve Türk Milli Takımının unutulmaz futbolcularından olan Oğuz Çetin, Büyükşehir Gaziantepspor ile anlaştı.

FutbolArena - Fenerbahçe ve Türk Milli Takımının unutulmaz futbolcularından olan Oğuz Çetin, Büyükşehir Gaziantepspor ile anlaştı.

Türk Futbolunun efsane isimleri arasında gösterilen Fenerbahçeli eski futbolcu Oğuz Çetin, Büyükşehir Gaziantepspor'un yeni teknik direktörü oldu. 54 yaşındaki Oğuz Çetin'in TFF 1. Lig temsilcisi Büyükşehir Belediyespor'la bugün saat 17:00'de resmi sözleşmeyi imzalayacağı bildirildi. Mavi-beyazlı kulüple bir yılı opsiyonlu olmak üzere 1.5 yıllık sözleşme imzalayacak olan Oğuz Çetin dört yıldır ise teknik direktörlük yapmıyordu. 
TAM ÜÇ YIL SONRA

Futbolculuk kariyerindeki başarısını teknik direktörlük kariyerine taşıyamayarak ekranlarda yorumculuk yapan eski futbolculardan olan Oğuz Çetin, böylelikle dört yıl aradan sonra bir kulübün başına geçmiş olacak. Son olarak Azerbeycan'ın  Hazar Lenkeran takımını çalıştıran Oğuz Çetin, 2014 yılının Nisan ayından bu yana ise görev almadı.
 

Oğuz Çetin Kimdir?


Futbolculuk dömenminde Sakaryaspor, Fenerbahçe, İstanbulspor, Adanaspor, İstanbulspor formaları giyen Oğuz Çetin'in Teknik Direktörlük kariyerinde ise bir dönem yardımcı Antrenör olarak Fenerbahçe'yi çalıştırmıştı. Daha sonra Gençlerbirliği, Diyarbakırspor, Türkiye A Milli taımda yardımcı Anteranörlük görevi üstlenmişti. Son olarak Hazar Lenkeran takımında görev alan Oğuz Çetin 2014 yılından beri bir takımda görev almıyorHaber: Cemil İbrahim CANSIZ / Gaziantep 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)