comScore

Chelsea Chelsea

Oumar Niasse'a İngiltere'den teklif yağıyor

03 Ocak 2016, Pazar 18:50
Oumar Niasse'a İngiltere'den teklif yağıyor

Lokomotiv Moskova'nın golcüsü Oumar Niasse'a Chelsea'den sonra İngiltere Premier Lig'den Everton ve Aston Villa da talip oldu. 

FutbolArena Özel - Oumar Niasse, Premier Lig için gün sayıyor. Geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda uzun süre Rusya Premier Lig'de oynamayı düşünmediğini ve kariyeri için daha büyük ligleri hedeflediğini belirten Senegalli golcüye Chelsea'den sonra Everton ve Aston Villa da talip oldu. 


Oumar Niasse'a transfer teklifleri artıyor - Chelsea'den sonra Everton ve Aston Villa talip


Lokomotiv Moskova yönetimi zor durumda kaldı. Sezonun ikinci yarısında ligde şampiyonluk mücadelesi verecek olan Rus temsilcisi aynı zamanda UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe'nin karşısına çıkacak. Yönetim bu sebeple en azından sezon sonuna kadar Niasse'ı elinde tutmak istiyor. Ancak kulüpten gelen bilgilere göre henüz resmi bir teklif ulaşmasa da Chelsea'den sonra Everton ve Aston Villa'nın Niasse için 10 milyon euro'dan kapıyı çalacakları öğrenildi. Hem gelen tekliflerin cazip olması, hem de Niasse'ın İngiltere Premier Lig'de oynamayı çok istemesi nedeniyle Lokomotiv Moskova yönetimi köşeye sıkışmış durumda. 

Haber: Barbaros Yıldızlı


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!