comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Osmanlısporlu futbolculardan İlhan Cavcav için duygulandıran hareket

29 Ocak 2017, Pazar 14:36
Osmanlısporlu futbolculardan İlhan Cavcav için duygulandıran hareket

Spor Toto Süper Lig 19. haftasında oynanacak olan Gençlerbirliği - Osmanlıspor maçı öncesi geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden İlhan Cavcav unutulmadı! 

utbolArena - Spor Toto Süper Lig 19. haftasında Gençlerbirliği ile Osmanlıspor karşı karşıya gelecek. Saat 13:30'da başlayacak olan zorlu mücadelesi öncesi geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden Türk futbolunun unutulmaz başkanlarından İlhan Cavcav unutulmadı. 


Gençlerbirliği - Osmanlıspor maçında İlhan Cavcav unutulmadı


Spor Toto Süper Lig 19. haftasında oynanacak olan Gençlerbirliği - Osmanlıspor maçı öncesi Başkent'te, Ankara 19 Mayıs stadında Türk futbolunun efsane başkanlarından hayatını kaybeden İlhan Cavcav'ın adı unutulmadı. 

Ankara 19 Mayıs stadının V.İ.P giriş bölümüne "Gençler yaşlanır, İlhan Cavcav." ölmez pankartı asılırken, stat kapısının önünde taraftarlara lokum dağıtıldı. 
"İLHAN AĞABEY SENİ UNUTMAYACAĞIZ"

Osmanlıspor futbolcuları Gençlerbirliği deplasmanında oynanacak maç öncesi ısınmaya çıkarken üzerlerinde "İlhan ağabey seni unutmayacağız." yazılı tişört vardı. Gençlerbirliği futbolcuları da yine "Gençler yaşar, İlhan Cavcav" ölmez tişörtleriyle ısınmaya çıktılar. 

SİYAH TİŞÖRTLE SAHAYA ÇIKACAKLAR

Gençlerbirliği futbol takımı ise hayatını kaybeden başkan İlhan Cavcav'ın anısına Osmanlıspor maçına siyah formayla çıkma kararı almıştı. 

GENÇLERBİRLİĞİ - OSMANLISPOR İLK 11'LER:

Gençlerbirliği: Hopf, Khalili, Serdar, Selçuk Şahin, Aydın, Palitsevich, Issah, Ahmet Oğuz, Rantie, Luccas Claro, Murat Duruer

Osmanlıspor: Karcemarskas, Regattin, Pinto, Vrsajevic, Muhammed, Umar, Numan, Musa, Prochazka, Maher, Webo


İKİ TAKIM FUTBOLCULARI BİR ARADA POZ VERDİ

Gençlerbirliği ve Osmanlıspor futbolcuları karşılaşma öncesi İlhan Cavcav tişörtlerini giyerek bir araya gelerek fotoğraf çekiminde yer alarak Türk futbolunun duayen başkanını bir kez daha andılar. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)