comScore

Osmanlıspor FK Osmanlıspor FK

Osmanlıspor'dan Ndiaye - Trabzonspor transferi açıklaması

02 Ocak 2017, Pazartesi 20:26
Osmanlıspor'dan Ndiaye - Trabzonspor transferi açıklaması

Osmanlıspor yöneticisi, Ndiaye - Trabzonspor transferi iddialarına isim vermeden tepki gösterdi.

FutbolArena - Osmanlıspor Genel Menajeri Ender Yurtgüven, basında yer bulan Ndiaye - Trabzonspor transferi iddialarına isim vermeden ateş püskürdü.

OSMANLISPOR'DAN NDİAYE TEPKİSİ
Ender Yurtgüven, Anadolu Ajansı'na yaptığı açıklamada transfer haberlerinden rahatsız olduklarını ve hiçbir oyuncularını bırakmayacaklarını açıkladı.

Ayrılıklara izin vermeyeceklerini söyleten Yurtgüven, "Kulübümüzün herhangi bir futbolcusuna resmi bir teklif yok. Olsa da kesinlikle hiçbir futbolcuyu bırakmayı düşünmüyoruz. Kesinlikle herhangi bir futbolcumuzun ara transfer döneminde aramızdan ayrılmasına izin vermeyeceğiz. Avrupa'da elde ettiğimiz başarı ortada. Üç kulvarda giden bir takımımız var. Futbolcularımız çok üstün bir performans ortaya koydular. Dolayısıyla transfer dedikodularının olması gayet normal ama bu bizim için dedikodudan öteye geçmez." dedi.
 

Osmanlıspor transfer yapacak mı?


Transfer müjdesine bulunan genel menajer, "Aksine mevcut kadroyu koruyup, 2-3 katkı sağlayacak oyuncu transfer ederek kadromuzu güçlendirmek istiyoruz. Bizim ve ülkemiz için gerçekten önemli olan UEFA Avrupa Ligi'nde Yunan ekibi Olympiakos ile karşılaşacağız. Onların karşısında iki maçta da güzel neticeler alarak, son 16'ya kalmak en büyük amacımız. Bu konuda Türkiye'nin desteğini hissediyoruz. Bu desteğe layık olmak için elimizden geleni yapacağız." ifadelerini kullandı.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)