comScore

Osmanlıspor FK Osmanlıspor FK

Osmanlıspor'da yeni transferler iddialı

06 Eylül 2016, Salı 20:02
Osmanlıspor'da yeni transferler iddialı

Osmanlıspor'un yeni transferleri Maher ve Regattin Trabzonspor maçı öncesi iddialı konuştu.

FutbolArena - Süper Lig'de geçtiğimiz sezonu 5. bitiren ve Galatasaray'ın Avrupa'dan ceza alması sonucunda Avrupa Ligi'ne katılma hakkı kazanan Osmanlıspor'un Avrupa Ligi'nde 3 ön eleme turu geçerek gruplara kalma başarısı göstermişti.

Osmanlıspor'un Avrupa Ligi'ne yükselmesinin ardından aldığı yeni transferlerinden Adam Maher ve Adrien Regattin önemli açıklamalar yaptılar. Maher "Ben buraya etkili olmak için geldim" derken, Transfer sürecinin çok hızlı geliştiğini ve teknik direktör Mustafa Reşit Akçay ile daha önce görüştüğünü anlattı. Fenerbahçe'ye transfer olması beklenirken Osmanlıspor'u seçen Maher, "Ben ona ne istediğimi, o da bana ne istediğini anlattı. Sonrasında süreç hızlı bir şekilde gerçekleşti. Tabii ki ben burada elimden geleni yapacağım. Ben buraya etkili olmak için geldim." dedi.
Avrupa Ligi hakkında da konuşan Maher, "Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bir sonraki tura geçmek için her şeyimizi vereceğiz." şeklinde konuştu.

REGATTİN'İN AKLI TRABZONSPOR'DA

Transfer döneminin kapanmasına kısa bir süre kala takıma katılan bir başka oyuncu, Fas asıllı Fransız isim Regattin olmuştu. Ligde Trabzonspor ile önemli bir maça çıkacak olan Osmanlıspor'da Regattin ilk düşüncesi Avrupa Ligi'nden önce Trabzonspor... 

Trabzonspor maçı sonrasında Avrupa kupasını düşüneceklerini belirten Regattin, "İlk önce önümüzde çok önemli Trabzonspor karşılaşması var. Bu maçı oynadıktan sonra UEFA Avrupa Ligi'ndeki maçı düşünmeye başlayacağız. Kadroya girip girmeme konusunda ben bir şey diyemem. Çok çalışıp kararı göreceğiz. Burada çok iyi bir arkadaşlık var. Çok iyi bir sezon geçireceğimize inanıyorum." dedi.

REGATTİN: "UMUT BULUT ÇOK İYİ ARKADAŞIM"

Türkiye'ye gelmeden önce tanıdığı futbolcularla görüştüğünü aktaran Regattin, şöyle konuştu:

"Takımda çok iyi karşılandım. Eskiden eşimle birlikte Türkiye'ye tatile çok geldik. Türkiye'de çok arkadaşım var. Buradan çok çok iyi bahsettiler. Umut Bulut çok yakın arkadaşım. Türkiye bana bahsettiği gibi çıktı. Söylediklerinin hepsinin gerçek olduğunu gördüm." 

Regattin, Umut Bulut ile Fransa'nın Toulouse kulübünde birlikte forma giymişti.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.