comScore

Osmanlıspor FK Osmanlıspor FK

Osmanlıspor'a, Olympiakos maçı öncesi Yunan basınından karalama kampanyası

15 Şubat 2017, Çarşamba 16:41
Osmanlıspor'a, Olympiakos maçı öncesi Yunan basınından karalama kampanyası

UEFA Avrupa Ligi'nde Olympiakos - Osmanlıspor maçı öncesi Yunan basını temsilcimiz Osmanlıspor aleyhine psikolojik üstünlüğü ele geçirme adına karalama amaçlı bir kampanya başlattı. 

FutbolArena Dış Haberler - UEFA Avrupa Ligi'nde Perşembe günü oynanacak Osmanlıspor - Olympiakos maçı öncesinde Yunan basını daha müsabakadan 1 gün önce karalama kampanyasına başladı. 

Yunan basını Olympiakos - Osmanlıspor maçı öncesinde psikolojik baskı kurmak amacıyla yaptığı haberlerde son olarak temsilcimizin bu sezon kadrosuna kattığı Adam Maher'in 2014 yılında Alkmaar'da forma giyerken yaşadığı bir haberi, güncel olarak maçtan önce basına taşıdı. 


Olympiakos - Osmanlıspor maçı öncesi Yunan basını seks haberini manşetlere taşıdı


Olympiakos - Osmanlıspor UEFA Avrupa Ligi maçı öncesi Yunan basını ilginç bir şekilde karalama kampanyasına başladı. Ülkenin önde gelen spor gazeteleri Osmanlıspor'un sezon başında kadrosuna kattığı ve flaş bir transfer olan Adam Maher'in 2014 yılında Alkmaar'da forma giydiği dönemde tren istasyonunda bir kadınla olan görüntülerini basına taşıyarak, "Olympiakos'un rakibi Osmanlıspor'da seks skandalı." manşetiyle haberi paylaştı. 
FutbolArena farkıyla Yunan basınından duyurduğumuz gelişmede, bu tip haberlere Yunanlı taraftarların bir bölümü destek verirken, bir bölümü ise Adem Maher'in yaşadığı bu olayın eski olmasına rağmen psikolojik baskı kurmak amacıyla bu tip gelişmelerin basına taşındığını ve rakibin gardını düşürmek için etkili bir yol olduğunu savundu. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)