comScore

Osmanlıspor FK Osmanlıspor FK

Serdar Gürler'den forma açıklaması: "Müslümanlıktan çıkmış sayılır mıyım?"

09 Ağustos 2018, Perşembe 22:28
Serdar Gürler'den forma açıklaması:

İspanya La Liga takımlarından Huesca'ya transfer olan Serdar Gürler'den forma açıklaması geldi. 

FutbolArena - Osmanlıspor'dan ayrıldıktan sonra İspanya La Liga takımlarından Huesca'ya transfer olan Serdar Gürler, Huesca'nın haç işaretli formasını giydiği için kendisine yöneltilen eleştirilere instagram hesabından yanıt verdi. 

Serdar Gürler yaptığı açıklamada, "Benim her dine, her insana saygım sonsuz. Müslümanlık, insanın giydiği forma değildir. Müslümanlık, insanın kalbindedir. Bu formayı giydim diye Müslümanlık'tan çıkmış mı sayılırım?" Çoğunuza göre öyleymiş ama unutmayın. Elhamduillah Müslümanım. Burada da Müslümanlığımı yaşamaya devam edeceğim ve buradaki insanlar buna saygı duyuyor. İspanyollara anlayışları için teşekkür ederim. İnşallah siz de bu yorumlarınızı değiştirirsiniz. Benim burada sizin desteğinize ihtiyacım var. Eleştirinize değil. 
Son olarak Huesca'ya geldiğim için inanılmaz mutluyum. Beni olduğum gibi kabul eden taraftarlara sonsuz teşekkürler. " ifadelerini kullandı. 
 

Serdar Gürler Osmanlıspor'da kaç gol attı?


Serdar Gürler geçen sezon Osmanlıspor formasıyla Süper Lig'de 29 maçta 12 gol attı, 5 asist yaptı. Serdar Gürler, Türkiye Kupası da dahil olmak üzere 33 maçta 11 gol, 6 asistlik performans sergiledi. 
Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"