comScore

Osmanlıspor FK Osmanlıspor FK

Osmanlıspor'dan Umar Aminu transferi için Trabzonspor açıklaması

06 Ocak 2018, Cumartesi 17:29
Osmanlıspor'dan Umar Aminu transferi için Trabzonspor açıklaması

Osmanlıspor Genel Menajderi Ender Yurtgüven, Umar Aminu'nun Trabzonspor'a transferiyle ilgili haberler hakkında konuştu. 

FutbolArena - Osmanlıspor Genel Menajeri Ender Yurtgüven sezonun ikinci yarısı öncesinde transfer çalışmalarıyla ilgili olarak taraftarlara müjdeyi verdi. Yurtgüven takımın yıldız futbolcularından Umar Aminu için Trabzonspor'dan teklif gelip gelmediği sorusunu da da yanıtladı. 


Osmanlıspor transfer yapacak mı?


Osmanlıspor Genel Menajeri Ender Yurtgüven transfer konusunda yaptığı açıklamada, "Ligin ilk yarısında bize yakışmayan performans sergiledik. Son haftalarda yükselen grafiğimiz olsa da, ikinci yarıda kendimizi riske atmak istiyoruz. Teknik heyetle birlikte belirlediğimiz bölgelere transfer yapacağız. 2 transfer daha yapma durumumuz var. Orta saha ve ön tarafa bir transfer yapacağız inşallah. Görüştüğümüz isimler var ama şu an paylaşamam. Son ana gelene kadar paylaşmak istemiyorum. Sonuçta ciddi rakamlar konuşuluyor. Paylaştığımızda transfer maliyeti artıyor ve iş çıkmaza giriyor." diye konuştu. 


Umar Aminu Trabzonspor'a mı transfer oluyor?


Umar Aminu'nun transferi ve fiyatıyla ilgili açıklamalarda bulunan Ender Yurtgüven, "Umar Aminu yaş ve yetenek olarak kulübümüzün önemli değerlerinden. Umar Aminu ile ilgili Trabzonspor veya Türkiye'den bir teklif yok. Geçen yıl da benzerini yaşamıştık Trabzonspor'la. Badou Ndiaye ile alakalı spekülasyonlar olmuştu. Gerçi Trabzonspor'un bilgisi dahilinde olmuyor muhtemelen. Tekrar söyleyeyim, sezon sonuna kadar Umar Aminu'yu satmayı düşünüyoruz. Sözleşmesinde serbest kalma maddesi var. O da 15 milyon dolar." ifadelerini kullandı. 

Başkent ekibiyle ilgili tüm gelişmelere Osmanlıspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)