comScore

Osmanlıspor FK Osmanlıspor FK

Osmanlıspor'dalent Uygun'dan Galatasaray sözleri: "Dan dan değil, tik tak, tak tik"

19 Ağustos 2017, Cumartesi 21:24
Osmanlıspor'dalent Uygun'dan Galatasaray sözleri:

Osmanlıspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Galatasaray maçı öncesi beklentilerini paylaştı. 

FutbolArena - Osmanlıspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Galatasaray maçı öncesi yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. İlk hafta maçında deplasmanda Yeni Malatyaspor'a 3-1 mağlup olan Başkent ekibinde teknik direktör Bülent Uygun sakat futbolcular ve transferler hakkında da konuştu. 
 

Osmanlıspor - Galatasaray maçı Bülent Uygun açıklamaları


Osmanlıspor'un teknik direktörü Bülent Uygun, Galatasaray karşılaşması öncesinde yayıncı kuruluşa nasıl bir maç beklediğine dair açıklamalarda bulunurken, takımın son durumu hakkında da bilgi verdi. 

"2-3 TAKVİYE YAPTIKTAN SONRA..."
"Çok zor bir süreçten geçtik. Ayrılan futbolcularla birlikte son antrenmanda Karcemarskas ve Koray'ın sakatlanmaları bizim açımızdan üzüntü verici. 2-3 hafta takımdan ayrı kalacaklar. Osmanlıspor olarak yapılanmanın periyoduna giriyoruz. Sayın başkanımız transferleri en iyi şekilde yapmak için çalışıyor. Önümüzdeki günlerde 2-3 takviye yapılacaktır. O zaman herkes arzulanan Osmanlıspor'u izleyecektir."

"ÖZEL BİR TAKTİK DENEMEYE ÇALIŞACAĞIZ"

"Bu sıkıntılar bizim açımızdan handikap gibi görünse de, Osmanlıspor'un oyun mantalitesi her zaman keyif veren bir futbol oynamak olacaktır. Bugün de bu doğrultuda mücadele edeceğiz. Galatasaray'ın gücünü biliyoruz. Çok işhtahlı oynuyorlar. Özel bir taktik denemeye çalışacağız. Umarım bunu sahaya yansıtırız."

"DAN DAN DEĞİL, TİK TAK TAK TİK"

Bülent Uygun son olarak Galatasaray maçında nasıl bir taktik anlayışıyla sahada olacakları sorusuna, "Biz Galatasaray'ın gücünü ve form düzeyini biliyoruz. Ancak sahada dan dan dan değil, tik tak, tak tik olacak." yanıtını verdi. 

Başkent ekibiyle ilgili tüm gelişmelere Osmanlıspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)