comScore

Osmanlıspor FK Osmanlıspor FK

Osmanlıspor'da Özer Hurmacı'dan acı itiraf

25 Eylül 2017, Pazartesi 22:29
Osmanlıspor'da Özer Hurmacı'dan acı itiraf

Osmanlısporlu futbolcu Özer Hurmacı, Antalyaspor maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 6. haftasında Osmanlıspor deplasmanda Antalyaspor'a 3-0 yenilerek kötü gidişini devam ettirdi. Başkent ekibi yeni teknik direktörü İrfan Buz yönetimiyle çıktığı ilk maçta mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından Özer Hurmacı çarpıcı açıklamalarda bulundu. 
 

Antayaspor 3-0 Osmanlıspor Özer Hurmacı'nın açıklamaları


Özer Hurmacı maçın ardından yayıncı kuruluşa şunları söyledi:

"BU BİR SINAV"
"Şunu belirtmek istiyorum. Futbol dünyanın en güzel oyunu. 8 maç da peş peşe kaybedebilirsiniz. Bizim yapacağımız ilk 6 maçı unutmak olacaktır. Belki de buradaki futbolcuların ilk defa böyle bir şey başına geliyor. Gerçekçi olarak, pozitif düşünerek, birbirimize sarılarak buradan çıkmamız gerekiyor. Bizim için heyecanlı bir sınav olacak ama Allahın izniyle bu sınavdan çıkacağız."

"BİZ OSMANLISPORUZ!"

"Şu an ne desem boş. Daha çok çalışıp, birbirimize kenetlenmeliyiz. Kafamızı sıfırlayıp yukarıya doğru çıkmalıyız. Biz Osmanlısporuz! 2 yıldır Avrupa'da ülkemize puan kazandırmış bir takımız. Dediğim gib geçmişi unutmamız lazım ve bu camiaya daha iyi şeyler yaşatmamız lazım. İyi futbol oynayarak bu heyecanı maratona girmemiz lazım artık. Bundan sonra da zaten fazla kredimiz yok. Artık kenetlenerek yukarılara tırmanmamız gerekiyor."

Başkent ekibiyle ilgili tüm gelişmelere Osmanlıspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)