comScore

Osmanlıspor FK Osmanlıspor FK

Osmanlıspor'da İrfan Buz'dan Fenerbahçe maç sonu hakem isyanı

08 Nisan 2018, Pazar 21:36
Osmanlıspor'da İrfan Buz'dan Fenerbahçe maç sonu hakem isyanı

Osmanlıspor Teknik Direktörü İrfan Buz, Fenerbahçe mağlubiyetinin ardından yan hakeme isyan etti. 

FutbolArena - Osmanlıspor Teknik Direktörü İrfan Buz, Süper Lig 28. haftasında Fenerbahçe karşısında aldıkları 2-0'lık mağlubiyetin ardından ilk golde yan hakeme tepki gösterdi ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Fenerbahçe 2-0 Osmanlıspor İrfan Buz'un basın toplantısı


"MAÇ DENGELİ GİTTİ DİYORSUNUZ AMA..."

Maç dengeli gitti diyorsunuz ama ben özetleri gördüm. Sadece bizim 2 tane pozisyonumuzu gördüm. Takım savunmasını iyi yapan, son 5 maçtır kaybetmeyen takımımız buraya gelip de puan veya puanlar almak istiyorduk. Gole kadar her şey bizim lehimize gidiyordu. Pozisyonlar da gelecekti. 
"YAN HAKEMİN GÖRME ŞANSI YOK"

O pozisyonda yan hakem duruştan dolayı o golü görme şansı yok. Fenerbahçe baskı altındaymış. Biz neyiz? Biz baskı altında değil miyiz? Sen orada golü vererek maçın seyrini değiştiriyorsun." Biz de ligde kalma mücadelesi veriyoruz. İkinci golde de bizim hatamız vardı. İnanın 0-0 devam eden müsabakada daha fazla risk alacaktı Fenerbahçe. Biz de pozisyon bulacaktık. Maçın seyrini 5 cm bir golle, yan hakemin duruşuyla bunu değiştirmemesi gerektiğini düşünüyorum. Yan hakemin duruşundan o golü görmesi mümkün değil. Çizgide durması gerekiyordu. Tebrik ediyorum gerçekten. 

"FENERBAHÇE'Yİ TEBRİK DİYORUM AMA..."

Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum, 3 puan aldılar bizden. Mücadelemize devam edeceğiz. Alt taraftaki puan durumları birbirlerine yakın. Müsabakalar çok stresli geçecek ve bundan sonra daha dikkatli olmak gerektiğini söylüyorum. Fenerbahçe varyasyonlarla bizi iyi bir şekilde yenebilirler. Ancak şimdi emek veriyorsunuz ama yan hakemin o kararıyla birden 1-0 yenik duruma düşüyorsunuz. 

Son dakika Osmanlıspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"