comScore

Osmanlıspor FK Osmanlıspor FK

Osmanlıspor'da İrfan Buz göreve başladı

21 Eylül 2017, Perşembe 22:02
Osmanlıspor'da İrfan Buz göreve başladı

Osmanlıspor'da göreve başlayan İrfan Buz, saha içerisinde oyuncularıyla birer birer tokalaştıktan sonra motivasyon içerikli konuşma yaptı.

FutbolArena - Osmanlıspor'da İrfan Buz teknik direktörlük görevine start verdi. Süper Lig'in 6. haftasında Antalyaspor'la karşılaşacak olan Başkent ekibi, yeni teknik direktörleri İrfan Buz yönetimde çalıştı. 

İRFAN BUZ OYUNCULARLA TEKER TEKER TOKALAŞTI
Bülent Uygun'un istifasının ardından teknik direktörlük koltuğuna oturan İrfan Buz, takımın başında antrenmana çıktı. Tecrübeli teknik adam, saha içerisinde oyuncularıyla birer birer tokalaştıktan sonra yaklaşık olarak 10 dakika motivasyon içerikli konuşma yaptı.

Teknik Direktör İrfan Buz nezaretinde ilk antrenmanına çıkan mor-sarılı ekip, antrenmana ısınma koşusuyla başladı. Daha sonra topla ısınmaya yönelik pas çalışması yapan oyuncular, dar alanda çeşitli pas organizasyonlarında bulundu. Günün tek çalışması 3 takım halinde dönüşümlü olarak oynanan çift kale maçla son buldu. 1 saat süren antrenmana hafif adale ağrısı bulunan Tiago Pinto katılmadı. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.