comScore

Osmanlıspor FK Osmanlıspor FK

Osmanlıspor'da Bülent Uygun'un yerine kim gelecek? Ender Yurtgüven konuştu

17 Eylül 2017, Pazar 23:20
Osmanlıspor'da Bülent Uygun'un yerine kim gelecek? Ender Yurtgüven konuştu

Osmanlıspor'da Bülent Uygun'un istifasının ardından kulübün genel menajeri Ender Yurtgüven FutbolArena'ya konuştu. 

FutbolArena Özel - Osmanlıspor'da, Spor Toto Süper Lig 5. haftasında oynanan ve 4-2 kaybedilen Sivasspor maçının ardından teknik direktör Bülent Uygun görevinden istifa etti. Bülent Uygun'un istifasının ardından Osmanlıspor Genel Menajeri Ender Yurtgüven, FutbolArena'ya açıklamalarda bulundu. 
 

Osmanlıspor'un yeni teknik direktörü kim olacak?


Spor Toto Süper Lig 5. haftasında oynanan maçta Osmanlıspor sahasında Sivasspor'a 4-2 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından teknik direktör Bülent Uygun görevinden istifa etti ve Osmanlıspor kulübü resmi twitter hesabından bu istifayı doğruladı. 

Osmanlıspor Genel menajeri Ender Yurtgüven, Bülent Uygun'un istifasının ardından FutbolArena'ya konuştu. Ender Yurtgüven yaptığı açıklamada, "Hocanın istifasını beklemiyorduk. Olay daha çok sıcak. Bu sebeple henüz üzerinde durduğumuz herhangi bir aday yok. Dolayısıyla yönetim olarak bir araya geleceğiz. Yönetim kurulu toplantısından sonra çalışmalara başlayacağız. ifadelerini kullandı. 
 

Osmanlıspor'da Bülent Uygun neden istifa etti?


Spor Toto Süper Lig 5. haftasında konuk ettiği Sivasspor'a 4-2 mağlup olan Osmanlıspor'da maçın ardından teknik direktör Bülent Uygun istifa etti. Yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada Osmanlıspor'un daha iyi yerlere geleceğini söyleyen Bülent Uygun, milli maç arasında toparlanacaklarını dile getirmişti. 
İSTİFA SONRASI AÇIKLAMA!

"Bazen bir şeyi çok istersin, olmaz. Hatta bazen bir şeyi ilk defa bu kadar çok stersin. ELinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırsın olmaz. Çalışıp çabalarsın olmaz. Dua edersin olmaz. Ne yaparsan yap, olmadı mı olmaz. Kulübün menfaatleri için 3 yıllık sözleşmem olsa bile takımın eski günlerine dönmesi için böyle bir karar vermek zorundaydım"

Başkent ekibiyle ilgili tüm gelişmelere Osmanlıspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (26 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.