comScore

Osmanlıspor FK Osmanlıspor FK

Bülent Uygun resmen Katar'a döndü! İmzalar atıldı

02 Ocak 2018, Salı 00:33
Bülent Uygun resmen Katar'a döndü! İmzalar atıldı

Teknik direktör Bülent Uygun, Katar'ın Al Gharafa takımıyla resmi sözleşme imzaladı.

FutbolArena - Eylül ayında Osmanlıspor'dan ayrıldıktan sonra Türkiye'de takım çalıştırmayan Bülent Uygun, resmen Katar'a geri döndü. Teknik direktör Bülent Uygun, Katar'ın Al Gharafa takımıyla resmi sözleşme imzaladı.
 

Bülent Uygun, Al Gharafa açıklamaları


Basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Al Gharafa Teknik Direktörü Bülent Uygun, transfer ile ilgili açıklamalarda bulundu. 46 yaşındaki çalıştırıcı ilk sözlerinde, "Kadroya 1 veya 2 futbolcu takviye yapacağız. Eksiklerimizi tespit ettikten sonra bu rakam duruma göre artabilir" ifadelerini kullandı.
 

Bülent Uygun'un Instagram paylaşımı


"Bir başarı hikayesi yazmak istediğinde, İnan iste arzula ve çalışmaya başla. 

Kuvvetimiz birliğimizdir, İnancımız ise zaferimiz.
Galibiyet duygusu ne güzel şeydir, yenilsende tekrar ayağa kalkabilmeni sağlayacaktır. Beni heyecanlandıran ve devam etmemi sağlayan işte bu duygudur.
1. Pozitif bir tavır seçin ve bu tavrı sürdürün
2. Yüksek düzeyde kişisel-motivasyonu sürdürün
3. Gerçekçi ve yüksek hedefler belirleyin
4. İnsanlar ile etkili bir şekilde başa çıkın
5. Kişisel pozitif konuşmayı kullanın
6. Pozitif imgelemeyi kullanın
7. Kaygınızı etkili bir şekilde yönetin
8. Duygularınızı etkili bir şekilde yönetin
9. Konsantrasyonunuzu sürdürün.

Esaret ile Cesaret arasın daki fark sadece (c) harfidir. Esaretini kır, cesaretinle tarih yaz ki tüm dünya senin başardıklarını konuşsun.

Adalet adalet diye bağıran adaletsizlerin yanında durmaktansa adaletsizce ölmeyi tercih ederim. Gerçek adaletin kendi vicdanları olduğunu bilmeyenlere de güler geçerim. 

Bülent Uygun"
 
 

Bir başarı hikayesi yazmak istediğinde, İnan iste arzula ve çalışmaya başla. Kuvvetimiz birliğimizdir, İnancımız ise zaferimiz. Galibiyet duygusu ne güzel şeydir, yenilsende tekrar ayağa kalkabilmeni sağlayacaktır. Beni heyecanlandıran ve devam etmemi sağlayan işte bu duygudur. 1. Pozitif bir tavır seçin ve bu tavrı sürdürün 2. Yüksek düzeyde kişisel-motivasyonu sürdürün 3. Gerçekçi ve yüksek hedefler belirleyin 4. İnsanlar ile etkili bir şekilde başa çıkın 5. Kişisel pozitif konuşmayı kullanın 6. Pozitif imgelemeyi kullanın 7. Kaygınızı etkili bir şekilde yönetin 8. Duygularınızı etkili bir şekilde yönetin 9. Konsantrasyonunuzu sürdürün. Esaret ile Cesaret arasın daki fark sadece (c) harfidir. Esaretini kır, cesaretinle tarih yaz ki tüm dünya senin başardıklarını konuşsun. Adalet adalet diye bağıran adaletsizlerin yanında durmaktansa adaletsizce ölmeyi tercih ederim. Gerçek adaletin kendi vicdanları olduğunu bilmeyenlere de güler geçerim. Bülent Uygun 🇶🇦💙🇹🇷💛🏆⚽️

FusunBulentUygun (@fusunbulentuygun)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

Bülent Uygun kimdir? Kariyeri, başarılı ve yönettiği takımlar


Teknik direktörlük kariyerine 2008 yılında Sivasspor ile başlayan Bülent Uygun, Süper Lig'e damga vuran bir takım oluştursa da şampiyonluğa ulaşamadı. 2010-11 sezonunda Bucaspor'u devraldı, aynı sezon Eskişehirspor'u da çalıştıran 46 yaşındaki çalıştırıcı, sırasıyla Elazığıspor ve Gaziantepspor'u yönetti.

2013 yılında Katar'ın Umm Salal takımına imza atan Bülent Uygun, 3 sezon geçirdikten sonra Türkiye'ye geri döndü. 2017'de önce Gaziantepspor, ardından Osmanlıspor'u çalıştıran tecrübeli teknik direktörün yeni takımının Al Gharafa oldu

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)