comScore

Sivasspor Sivasspor

Osman Özköylü: "Kolay maç olmayacak"

18 Eylül 2016, Pazar 00:09
Osman Özköylü:

Sivasspor teknik direktörü Osman Özköylü, Denizlispor maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Pazar günü Sivas 4 Eylül stadyumunda Denizlispor ile karşılaşacak olan Sivasspor teknik direktörü Osman Özköylü karşılaşmanın çok zor geçeceğini belirtti.

Türkiye 1.Lig'i 4.haftasında oynanacak olan Denizlispor karşılaşmasından galibiyet hedeflediklerini belirten Osman Özköylü "Sahamızda kazanmak için oynayacağımız bir maç. İlk üç maç itibarıyla aldığımız sonuçların bizim adımıza istediğimiz derecede olmadığını zaten herkes biliyor. İyi oynadığımız maçlarda istediğimiz puanları alamadık ama yarın inşallah iyi bir oyunla iyi bir galibiyet almak istiyoruz." dedi.
Tüm düşüncelerini 3 puan olduğunu ve karşılaşmaya hafta boyunca iyi bir şekilde hazırlandıklarını söyleyen Osman Özköylü "Kolay maç olmayacak, ligdeki her takım çok iyi. Her takım kendine göre planlama yapmış ve hazırlanmış. Denizlispor takımının da çok iyi bir kadrosu var, iyi oyunculardan kurulu. Önemli olan bizim sahada ne yaptığımız. Biz doğru olanları yapacağız, iyi oynayıp inşallah sonuca yansıyacak pozisyonları da değerlendirip güzel bir galibiyet alacağız." şeklinde konuştu. 

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.