comScore

Samsunspor Samsunspor

Osman Özköylü hedeflerini açıkladı

08 Ekim 2016, Cumartesi 12:04
Osman Özköylü hedeflerini açıkladı

Samsunspor ile 2.5 yıllık sözleşme imzalayan Osman Özköylü hedeflerini açıkladı. Özköylü hedefinin gelecek sezon Samsunspor ile şampiyonluk yaşamak olduğunu söyledi.

FutbolArena - TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor yeni teknik direktörü Osman Özköylü ile 2.5 yıllık sözleşme imzaladı. Yapılan imza töreninde konuşan Osman Özköylü, "Kulüp başkanımız Erkurt Tutu ile görüştükten sonra 'ben burada olmalıyım' diye geçti içimden. Daha önce hep şampiyonluğa oynamış takımlarda çalışan bir teknik adam için böylesi sıkıntılı süreçte görev almam çok büyük risk ama bu riski göze almak istedim. Ben hep beraber bu işi başaracağımıza inanıyorum. Tek başımıza yapacağımız bir iş değil. Futbolcu, yönetim ve taraftar hep beraber başaracağız." dedi.
 
Samsunspor'un iyi bir taraftar kitlesine sahip olduğunu söyleyen Osman Özköylü, "Kimsenin elinde sihirli değnek yok. Takımımız genç futbolcular ve geçen yıl oynayan tecrübeli oyuncularla harmanlanarak oluşturulmuş. İlk yarıda kalan 10 maçlık süreyi en iyi şekilde geçirmek için uğraşacağız. En makbul puanı almaya çalışacağız. Devre arası transfer tahtası açıldıktan sonra yapılması gereken transferleri yapıp, bu sezonu geçireceğiz. Bizim asıl hedefimiz gelecek sezon. Yani bu sene ile ilgili kimseye söz verme lüksümüz yok. Bunu yaparsak herkesi kandırmış oluruz, inandırıcı olmaz. Biz elimizdeki malzemeyi bilip ona göre takviye yapacağız. Elimizdeki yemeği gelecek seneye hazırlayacağız." ifadelerini kullandı.

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.