comScore

Sivasspor Sivasspor

Osman Özköylü "1. Lig Süper Lig'den çok izleniyor"

10 Eylül 2016, Cumartesi 17:51
Osman Özköylü

Sivasspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, Samsunspor maçı öncesi dikkat çeken açıklamalar yaptı.

FutbolArena - 1. Lig ekiplerinden Sivasspor Teknik Direktörü Osman Özköylü ''Kazanma arzumuz çok yüksek. Samsunspor karşısında yolumuza kaybetmeden kazanarak devam etmek istiyoruz'' dedi.

Sivasspor teknik direktörlüğünü yapan Osman Özköylü yaptığı basın toplantısında oynayacakları Samsunspor karşılaşmasını değerlendirirken “Ciddi bir seyirci desteğini arkasına alarak oynuyorlar. Samsunspor hiçbir zaman ihmal edecek, yabana atılacak bir takım olmamıştır. Biz de bu bilinçle bu maça hazırlandık ve sahaya bu düşünceyle çıkacağız. Bizim gibi hedefi olan takım için çok önemli deplasman. İnşallah ortaya koyacağımız iyi futbolla, iyi mücadele ve bize yakışan bir oyunla 3 puan almak istiyoruz.” şeklinde konuştu.
"1. LİG SÜPER LİGDEN DAHA ÇOK İZLENİYOR"

1. Lig'in halen canlı yayınlanmamasını eleştiren Osman Özköylü “Bu lig gerçekten çok keyifli bir lig. Herkesin çok fazla izlediği bir lig. Bence Süper Lig'den daha fazla izlenen bir lig. Tabi ki büyük takımların maçlarını bir kenara bırakıyorum. Yayını alacak yayıncı kuruluşla Futbol Federasyonu'nu da gerekli anlayışı gösterip ortak noktada buluşurlarsa tüm Türkiye'nin arzu ettiği o yayın karmaşası ortadan kalkmış olur. İnşallah herkes takımını ya da izlemek istediği maçı rahat rahat izleyebilir.” dedi.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.