comScore

Osman Toprak'tan yayın isyanı

21 Eylül 2016, Çarşamba 00:34
Osman Toprak'tan yayın isyanı

Büyükşehir Gaziantepspor kulüp başkanı Osman Toprak yaptığı açıklamada yayın isyanında bulundu.

FutbolArena - Türkiye 1.lig ekiplerinden Büyükşehir Gaziantepspor kulüp başkanı Osman Toprak bu ligin mutlaka yayınlanması gerektiğini söyledi.

Büyükşehir Gaziantepspor kulüp başkanı Osman Toprak yaptığı açıklamada '' Federasyon Genel Sekreteri Kadir Bey ile görüştük. Onların da bu konuda çalışmalarının olduğu duyuyoruz. Bizim beklentimiz. Bir an önce özellikle TFF 1. Lig gibi çok fazla seyircisi olan çok fazla izleyicisi ve fanatiği olan 16 tane şehir takımının olduğu bu ligin mutlaka naklen yayınlamasını arzu ediyoruz'' ifadelerini kullandı.
Maçların naklen yayınlanması durumunda Türkiye 1.lige ilginin daha çok aratacağını da belirten Osman Toprak  "TFF 1. Lig'in çok fazla takipçisi var. Ben spor muhabbetlerinde sporla ilgilenen ortamlara girdiğimde bu ligin ne kadar fazla takip edildiğini görüyorum. Dolayısıyla federasyondan ricamız bir an önce konuyla alakalı ciddi bir çalışma yaparak, sporseverlerin maçlarını takımlarını izlemelerini fırsat verilmesini istiyoruz. İnşallah en kısa zamanda gerekli çalışmalar yapılır, biter ve sporseverler maçları izlemeye devam ederler" şeklinde konuştu.

Aytemiz ile haftanın futbolcusu Feghouli seçildi


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.