comScore

FutbolArena TV

Osman Tanburacı: 'Igor Tudor beceremeyecek'

22 Mart 2017, Çarşamba 19:05

FutbolArena Röportaj - Spor Toto Süper Lig'de Trabzonspor deplasmanında alınan mağlubiyet sonrası eleşti yağmuruna tutulan Galatasaray'da taraftarların yönetime tepkisi sürüyor.
 
Galatasaray'ı yakından takip eden Osman Tanburacı, muhabirlerimizden Ertan Süzgün'e özel açıklamalarda bulunarak camiadaki suçluları açıkladı. 
 
“GALATASARAY'IN SORUNU CAMİASINDA”

“Galatasaray'ın sorunu Tudor'da değil. Saha içerisinde değil. Galatasaray'ın sorunu saha dışında. Camiasında. Medya, camia ve taraftar grubu Galatasaray'ı oldukça etkiliyor. Başkan kim olursa olsun. Yönetim kim olursa olsun.
 
“G.SARAY'I BU HALE OKULLU OKULSUZ AYRIMI YAPANLAR SOKTU”

Galatasaray'ı saha dışından idare etmeye çalışanlar okullu okulsuz ayrımını körükleyenlerdir Galasaray'ı bu hale sokan. Dursun Özbek yönetimi başarılı veya başarısızdır bu tartışılır. Ama kim gelirse gelsin başarılı olamayacaktır. Galatasaray, son 10 senede bir devrilme yaşıyor. Kuyu dibine çöküş yaşıyor.
 
“TUDOR'UN G.SARAY'I KUYUDAN ÇIKARMASI ZOR”

Bu kuyudan Galatasaray'ın çıkarılmasını Tudor beceremeyecek. Tudor'un işi değil bu. Herkes kolaya kaçıp Tudor'u suçluyor. En büyük suçlu Galatasaray camiasının kendisidir. Okullu kesimidir. Genel kuruludur.

Galatasaray Videoları