comScore

Galatasaray Galatasaray

Osman Tanburacı'dan Igor Tudor iddiası

18 Şubat 2017, Cumartesi 23:14
Osman Tanburacı'dan Igor Tudor iddiası

Osman Tanburacı, karşılaşmayı ve ligin genel durumunu FutbolArena muhabirlerinden Ertan Süzgün'e değerlendirdi.

FutbolArena Röportaj - Çaykur Rizespor deplasmanından 1-1'lik beraberlikle dönen Galatasaray, zirve yarışında ağır yara alırken Osman Tanburacı, karşılaşmayı ve ligin genel durumunu FutbolArena muhabirlerinden Ertan Süzgün'e değerlendirdi.
 

Osman Tanburacı'nın Çaykur Rizespor - Galatasaray maçı yorumu


“BÜYÜK TAKIMLARIN HER MAÇI KAZANMASI MÜMKÜN DEĞİL”

“Galatasaray, aslında puan kaybıyla dönmedi. Büyük takımların artık her gittiği yerden puan alacak diye bir şey yok. Güzel bir maç oldu.İlk yarıda çok iyi bir Galatasaray, rakibinin üstüne çullanan bir Galatasaray. İkinci yarıda da rakibin baskısından kurtulamayan bir Galatasaray vardı.”
 
“TUDOR'U İLK MAÇTA KANTARA ÇEKMEK OLMAZ”
“İlk maçta İgor Tudor'u kantara çekmemek lazım. Rize, zor bir deplasman. Onlara da Galatasaray'a da puan lazımdı. 1-1 beraberlikle bitti.”
 
“G.SARAY TUDOR'LA GELECEĞE İYİ BAKABİLİR”

Şunu söyleyebilirim Galatasaray'ın kadrosu belli bir kadro. Bundan olağanüstü zaferler beklemek pek mümkün değil. Ancak Tudor'un yapı itibariyle Riekerink'ten çok farklı dinamizm, hırs ve koşan bir takım yaratmaktaki çabası belirgin bir hal alıyor. Galatasaray, geleceğe Tudor'la iyi bakabilir.
 
“BEŞİKTAŞ'IN ŞAMPİYONLUĞU YÜZDE 80”

“Kafadaki 4 takım da devamlı puan kaybediyor. Ama en avantajlı takım Beşiktaş. Bu hafta kazanırlarsa fark 7 puana çıkacak. Yani Beşiktaş kısmen ayrılacak. Arkadan gelen 3 takım ikincilik yarışı verecek. Daha zevkli bir lig olacak. Beşiktaş'ın şampiyonluğu bence yüzde 80'dir.”

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)