comScore

Osman Karagöz kimdir, kaç yaşında? Osman Karagöz ne iş yapıyor? (Osman Karagöz Pucca ayrıldı mı?

28 Mayıs 2018, Pazartesi 10:28
Osman Karagöz kimdir, kaç yaşında? Osman Karagöz ne iş yapıyor? (Osman Karagöz Pucca ayrıldı mı?

Osman Karagöz kimdir sorusu bu sabah en fazla merak edilen soru oldu. Osman Karagöz kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor gibi merak edilen soruların yanıtlarını sizler için derledik. Pucca adıyla tanınan Selen Pınar Işık ile evliliğini bitiriyor. 

Osman Karagöz ile Pucca ayrılıyor mu? Osman Karagöz kimdir, kaç yaşında? Pucca kimdir? Pucca'nın adı ne? Selen Pınar Işık ne iş yapıyor? Osman Karagöz Pucca paylaşımlarında neler söyledi? Osman Karagöz hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Osman Karagöz Instagram ve Pucca Instagram hesapları da haberimizde.
 

Osman Karagöz ile Pucca (Selen Pınar Karagöz) neden ayrılıyor?


Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Pucca adıyla tanınan Selen Pınar Karagöz, "Osi ile evliliğin sonuna geldik. İnanılmaz direndim, yemin ederim çok uğraştım ama yok olmadı... Sonuna kadar aşık ol, çabala, çırpın yok." dedi. Bu paylaşımın ardından eşi Selen Pınar'a yanıt veren Osman Karagöz ile şu paylaşımı yaptı:

"Ya hacı biliyorum ben çok iyi bir adam olamadım.bu konuşmalara nerden başlanır onu da pek çözemiyorum ama bekarken hayatımın kendi içinde en kaybolduğu anda evlendim. Düzenli hayata ayak uydurmam ilk başlarda zaman aldı ya evden çıkmadım a sosyal oldum ya çok sosyal olup saçmaladım ortasını bulamadım daha doğrusu .sonra karım hamile kaldı bir dış gebelik geçirdi iç kanamadan gidiyordu kadın tam o psikolojiden çıktı hamile kaldı ve ben bütün bu olanların arasında ne olduğunu anlamadan onu yalnız bıraktım. Çünkü bende neyin ne olduğunu anlamıyordum . Aptalca kararlar verdim hayatımın her evresinde olduğu gibi. Onun içten içe çığlıklarını duymadım. Sanırım bencillik yaptım biraz. Ben karımı seviyorum ve düzeleceğini biliyorum bu durumun Biz seninle daha ne yollar aşacağız, başındayız daha dur. Ben ilk sınavda kağıdıma bakabilir miyim aptallığını yapmış olabilirim. Depresyonunu anlamadım, değişimine ayak uyduramadım, korktum. Bunu da atlatırız. İllet cazgır inatçı bir kadın olmana rağmen ben seni böyle seviyorum. Bi de Pınar'a söyleyin beni engellemiş direct mesajlarım durmuyor, yürüyen yürüyene ben olsam beni bırakmazdım."
PUCCA INSTAGRAM HESABI! (SELEN PINAR IŞIK)


Osman Karagöz kimdir, kaç yaşında? Osman Karagöz ne iş yapıyor?


Osman Karagöz 4 Aralık 1988 doğumludur. Osman Karagöz Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nde öğrenim gördü. Ardından İstanbul Güzel Sanatlar Konservatuarından mezun oldu. Osman Karagöz, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitim aldım. BKM'de de çalışan Osman Karagöz, 2015'te Pucca olarak tanınan Selen Pınar Işık ile evlendi. Osman Karagöz, Selen Pınar ile 1 erkek çocuğu sahibi oldu. 
Osman Karagöz Instagram hesabı için buraya tıklayın!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"