comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ortaköy Reina'da terör saldırısında şehit olan Fatih Çakmak, Beşiktaş - Bursaspor maçındaki saldırıdan kıl payı kurtulmuştu

01 Ocak 2017, Pazar 13:57
Ortaköy Reina'da terör saldırısında şehit olan Fatih Çakmak, Beşiktaş - Bursaspor maçındaki saldırıdan kıl payı kurtulmuştu

İstanbul Ortaköy'de yılbaşı gecesi Reina'da gerçekleşen hain terör saldırısında güvenlik amiri Fatih Çakmak şehit oldu. 

FutbolArena - İstanbul'da yılbaşı gecesi Ortaköy'de Reina'da gerçekleşen hain terör saldırısında şehit olan güvenlik amiri Fatih Çakmak, 10 Aralık'ta Vodafone Arena'daki terör saldırısından kıl payı kurtulmuştu. 

DHA'nın haberine göre, daha önce defalarca Reina'da görev yapan güvenlik amiri Fatih Çakmak, yılbaşı gecesi de yine görevinin başındaydı. Teröristin kurşunlarıyla ilk hayatını kaybedenlerden biri olan Fatih Çakmak'ın, Mesut Özil ve Zidane gibi futbol dünyasının ünlü isimleriyle fotoğrafları vardı. 


Ortaköy Reina terör saldırısında şehit olan polis kim?


Yılbaşı gecesi İstanbul'da, Ortaköy'ün ünlü gece kulüplerinden Reina'da terör saldırısında şehit olan güvenlik amiri Fatih Çakmak daha önce Vodafone Arena'da Beşiktaş - Bursaspor maçının ardından gerçekleşen terör saldırısında son anda kurtulmuştu. 
İKİ ÇOCUK BABASIYDI

Öte yandan terör saldırısında hayatını kaybedenlerden biri de Reina'da garson olarak çalışan Kenan Kutluk'tu. İki çocuk babası olan Kenan Kutluk çocuklarıyla vedalaştıktan sonra evden çıkarak Reina'daki işine gitmişti. Saldırganın silahından çıkan kurşunların hedef olan Kenan Kutluk çalıştığı yerin önünde hatıra fotoğrafı çektirmişti.

Bunun yanı sıra eğlence merkezinin önünde görevli polis memuru Burak Yıldız'da hayatını kaybetti.


FutbolArena Haber Turu (26 Ekim 2020)