comScore

Onur Market İstanbul Trakya bölgesi indirim ve kampanyaları (Onur Market insert 4-13 Şubat 2019)

04 Şubat 2019, Pazartesi 13:45
Onur Market İstanbul Trakya bölgesi indirim ve kampanyaları (Onur Market insert 4-13 Şubat 2019)

Onur Market özellikle İstanbul ve Trakya bölgesinde faaliyet gösterdiği bölgelerde etkili indirim kampanyaları ile dikkat çekiyor. Onur Market indirimlerinden faydalanmak isteyen vatandaşlar Onur Market insertleri 4-13 Şubat 2019 şeklinde aramalar yapıyor. Bizler de Onur Market indirim kampanyalarından sizleri haberdar etmek için haberimizi hazırladık.

Onur Market indirimlerini merak eden vatandaşlar için Onur Market insertlerini sizlere hazırladık. Yeni yapılan insertlerde Onur Market kampanyalarındaki fırsatlar dikkat çekiyor. İstanbul ve Trakya bölgesinde yaşayan vatandaşlar 4-13 Şubat tarihleri arasında Onur Marketlerden yapacakları alışverişlerde büyük indirim fırsatlarından faydalanabilecekler. Muhteşem ürünleriyle Onur Market indirimleri arasında hangü ürünlerin yer aldığını haberimizden görebilirsiniz. İstanbul'da Onur Market nerede, Trakya'da Onur Market nerede şeklinde yapılan aramaların yanıtlarını da haberimizde bulabilirsiniz. Onur Market kimin, Onur Market ne zaman kuruldu, Onur Market hangi ürünleri satıyor şeklinde merak edilen soruların yanıtlarını da hazırladık. 
 

Onur Market 4-13 Şubat indirimli ürünleri (Onur Market insertleri yayınlandı mı? Onur Market kampanyaları neler?)


Onur Market 4-13 Şubat kampanyaları arasında birbirinden farklı ürün gruplarında yaşanan fiyat indirimleri dikkat çekiyor. Onur Market indirimlerinden faydalanmak için İstanbul ve Trakya bölgesinde yaşayan vatandaşların 4-13 Şubat tarihleri arasında bulundukları bölgelerde Onur Marketlere giderek alışveriş yapmaları çağrısında bulunuldu. 

ONUR MARKET 4-13 ŞUBAT İNSERTLERİ

Onur Market indirimleri arasında bakliyat ürünlerinde yaşanan indirimler dikkat çekiyor. Aynı zamanda şarküteri ürünlerinde et ve tavuk fiyatlarında da yaşanan indirimler göze çarpıyor. Özellikle İstanbul bölgesinde yaşayan vatandaşlar 4-13 Şubat tarihleri arasında Onur Marketler üzerinden uygun fiyatlara et alışverişi yapabilecekler. 

ONUR MARKET İNDİRİMLİ ÜRÜNLER 4-13 ŞUBAT

Onur Market insertleri yine oldukça büyük fırsatlarla dolu olarak yayına alınırken, birçok vatandaş tarafından da beğeniyle karşılandı. Onur Market indirimli ürünlerinde sucuk fiyatları da dikkat çekiyor. Beşyıldız ve Aytaç markalı sucukların indirimli fiyatlarına Onur Market 4-13 Şubat insertlerinden bakabilirsiniz. 


Onur Market kimin? Onur Market ne zaman kuruldu? Onur Market nerede?


Onur Marketlerde yaşanan indirim ve kampanyaların ilgiyle takip edilmesinin ardından vatandaşların en çok merak ettiği konuların başında da Onur Market kimin, Onur Market ne zaman kuruldu gibi soruların yanıtları aranıyor. Onur Market'ten bu konuda yapılan açıklama şu şekilde:

"Özen Grup, 40 yıla yakın  gıda perakendeciliği tecrübesiyle, ilk süpermarket formatındaki mağazasını 1996 yılında İstanbul'da Onur adı ile açmıştır.

Bugün İstanbul,Trakya ve Kuzey Marmara'da Onur markasıyla yılda 70.000.000 müşteriye 104.000 metrekare net satış alanı ile hizmet veriyoruz. 18.000 metrekarelik Hadımköy ve 9.500 metrekarelik Bademli lojistik merkezleri ve tüm diğer lojistik alanlarımız ile 40.200 metrekare lojistik alanına ulaşmış durumdayız. Filoport markamızın lojistik ağı ile siz değerli alışverişçilerimize ,tarladan taze toplanan meyve ve sebzeleri en geç 18 saatte ulaştırma hedefimizin güvencesini sunuyoruz.

Türkiye istihdamına  toplam 5000'e yakın personeli ile katkıda bulunan, Perakende sektörünün "Öncüsü ve Sözcüsü" olmayı hedefleyen Onur Market, her gün ilk günkü heyecanla  Türkiye'nin en başarılı perakende markası olmak için var gücüyle çalışmalarını sürdürüyor ve tüm alışverişçilerimize, arkasında durduğumuz için azami ÖZEN gösterdiğimiz ALIŞVERİŞTE ONUR SÖZÜNÜ VERİYORUZ…"

ONUR MARKET HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)