comScore

Onur Market 18 Ağustos Cumartesi indirim (Onur Market kampanya Haftanın Ürünü)

18 Ağustos 2018, Cumartesi 10:55
Onur Market 18 Ağustos Cumartesi indirim (Onur Market kampanya Haftanın Ürünü)

Onur Market 18 Ağustos Cumartesi ürünlerinde indirim fırsatlarını kaçırmayın! Onur Market 18 Ağustos indirimli ürünler kataloğunu inceleyerek Onur Market fırsatlarından haberdar olabilirsiniz. Onur Market indirimli ürünler 18 Ağustos Cumartesi arasında hangi ürünler öne çıkıyor? Onur Market kataloğu ve Onur Market indirim fırsatları haberimizde.

Onur Market 18 Ağustos indirimleri! Onur Market kampanya indirim kataloğunu incelemek isteyen Onur Market indirimlerinden faydalanmak isteyenler için Onur Market marketlerinin 18 Ağustos'ta sunmuş olduğu aktüel ürünler kategorisinde yer alan ürünleri sizlere hazırladık. 18 Ağustos Onur Market indirim ürünleri arasında öne çıkanlar hangileri, Onur Market 18 Ağustos ürün kataloğu, Onur Market aktüel ürünleri ve Onur Market mağazalarında uygulanan fırsatlar haberimizde yer alıyor.
 

Onur Market 18 Ağustos kapmanyaları (Onur Market indirim kataloğu)


18 Ağustos Cumartesi Onur Market indirimli kataloğu haberimizde. Onur Market zincirlerinden indirimli ürünlerden faydalanmak kampanyalardan haberden olmak istiyorsanız haberimize göz atabilirsiniz. Onur Market haftanın ürünleri, Onur Market indirim kataloğu haberimizde.

DANA KUŞBAŞI 42 TL
EZİNE BEYAZ PEYNİR 29 TL
ÖNCÜ SALÇA 830 GR 4,99 TL
KOMİLİ SIVI SAVUNA 10,99 TL
PERSİL MATİK 6 KG 19,99 TL 
ONUR MARKET İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİN TAM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN >>Onur Market ne zaman kuruldu? Onur Market hangi illerde var?


Onur Market, Özen Grup, 40 yıla yakın tecrübesiyle ilk süpermarket formatındaki mağazasını 1996 yılında İstanbul'da Onur adıyla açtı. Onur Market'in resmi açıklamasında işletme hakkında şu bilgiler verildi:

"Bugün İstanbul,Trakya ve Kuzey Marmara'da 160'a yaklaşan Onur mağazası ile yılda 70.000.000 müşteriye 104.000 metrekare net satış alanı ile hizmet veriyoruz. 18.000 metrekarelik Hadımköy ve 9.500 metrekarelik Bademli lojistik merkezleri ve tüm diğer lojistik alanlarımız ile 40.200 metrekare lojistik alanına ulaşmış durumdayız. Filoport markamızın lojistik ağı, siz değerli alışverişçilerimize ,tarladan taze toplanan meyve ve sebzeleri en geç 18 saatte ulaştırma hedefimizin güvencesi.

Türkiye istihdamına  toplam 5000'e yakın personeli ile katkıda bulunan, Perakende sektörünün "Öncüsü ve Sözcüsü" olmayı hedefleyen Onur Market, her gün ilk günkü heyecanla  Türkiye'nin en başarılı perakende markası olmak için var gücüyle çalışmalarını sürdürüyor ve tüm alışverişçilerimize, arkasında durmak için azami ÖZEN gösterdiğimiz ALIŞVERİŞTE ONUR SÖZÜNÜ VERİYORUZ…"
Darıca Mağazası


FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)