comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Onur Kıvrak'ın Eskişehirspor maçı sonrası açıklamaları - Trabzonspor Haberleri

01 Mayıs 2016, Pazar 04:32
Onur Kıvrak'ın Eskişehirspor maçı sonrası açıklamaları - Trabzonspor Haberleri

Trabzonspor kalecisi Onur Kıvrak, Eskişehirspor maçı sonrası açtı ağzını, yumdu gözünü. 2010/2011 sezonundan, Fenerbahçe maçındaki olaylara ve terörist sözlerine büyük tepki gösterdi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 31. hafta mücadelesinde Eskişehirspor'a deplasmanda 1-0 mağlup olan Trabzonspor'da kaleci Onur Kıvrak maç sonu yayıncı kuruluşa çok çarpıcı bir röportaj verdi. 
 
265430-haber
 

Onur Kıvrak'tan Eskişehirspor maçı sonrası hakemlere tepki


Valla alıştık galiba. Takım olarak, camia olarak bunlara alıştık. Eskişehirspor maçında yediğimiz goldeki pozisyonun penaltı olduğunu düşünmüyorum. Zaten orta hakem de penaltı değildi ama benim yanımdaki çizgi hakemi penaltı verdi. Biz her hafta aynı şeyi yaıyoruz. Bize nedense böyle pozisyonlarda penaltı verilmiyor. 

Fenerbahçe maçından sonra bizim şehrimizle ilgili bazı şeyler söylendi. Bizim şehrimiz güzel bir şehir. İnsanımız güzel bir insan. Linç operasyonu başladı. Ben buna katılmıyorum. Hatta daha da ileri gidilerek terörist falan dendi. Bu kadar kolay olmamalı bu işler. 
"2010/2011'DE ÇOK ÇEKTİK"

Bu süreç aslında 2010/2011'e dayanıyor. Biz 2011 yılında çok çektik. Bazı insanlar hep orada kaldınız diyorlar ama bizim takımımızın dağılmasının sebebi de o yıldır. Çünkü hak edilen bir şey elimizden alındı, çalındı. Bakın hatırlarsanız burada Eskişehirspor maçında bizim taraftarımız vefat etti. Dediği tek laf bizi şampiyon yapmayacaklardı. Biz bugün o taraftarımızın ruhu şad olması için kazanmak istedik ama olmadı. Yine bir penaltı, olmadı. Ben Allah'ın adaletine inanıyorum. Başka bir adalete inanmıyorum. Allah'ın adaletini de son maçtan sonra görmek istiyorum. İnşallah rabbim dualarımızı kabul eder. 
 
265426-haber
 

Onur Kıvrak'tan Trabzonspor halkına terörist denmesine tepki


Trabzon şehri milliyetçi bir şehir. Benim şehrim bayrağını seven, bayrağı için canını vermeye hazır olan bir şehir. Bunun böyle bilinmesi lazım. Orada yaşamayan insanlar rahatça konuşabiliyorlar. Ben 9 yıldır Trabzon'dayım. O şehirde taşıyorum. O şehirle yatıp, o şehirle kalkıyorum. Biz öyle bir şehir değiliz. Trabzonspor çok büyük bir camia, çok büyük bir kulüp. Yürekleri ile duran, yürekleri ile oynayan bir topluluk burası. Küçümsenecek bir camia değil. Benim şehrim milliyetçi bir şehir, bayrağını seven bir şehir, bayrağı için canını verecek bir şehir. Terörist lafına kesinlikle katılmıyorum. Eğer, terörist arıyorlarsa gitsinler dağlardan indirsinler. Benim şehrim asla öyle bir şehir değil. Tam vatanına sahip çıkan şehir.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!