comScore

Onur Can Özcan öldü mü? Onur Can Özcan kayıp mı? Onur Can Özcan bulundu mu? Onur Can Özcan'a ne oldu?

04 Haziran 2018, Pazartesi 12:14
Onur Can Özcan öldü mü? Onur Can Özcan kayıp mı? Onur Can Özcan bulundu mu? Onur Can Özcan'a ne oldu?

Şarkıcı Onur Can Özcan'dan hala haber alınamadı mı? Onur Can Özcan'a ne oldu? Onur Can Özcan öldü mü? Onur Can Özcan'a ne oldu? Geçtiğimiz günlerde yaşanan tekne kazasından sonra kendisinden haber alınamayan şarkıcı Onur Can Özcan hakkında özellikle son 24 saatte merak edilen bu soruların yanı sıra Onur Can Özcan kimdir? Onur Can Özcan kaç yaşında? Onur Can Özcan nereli? Onur Can Özcan ne iş yapar? soruları hakkında da detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. 

Ünlü şarkıcı Onur Can Özcan'ın kaybolması sonrasında Onur Can Özcan sosyal medya ve interner ortamında kısa süre içinde gündem oldu. Onur Can Özcan'ı merak edenler twitter ve internet ortamındaki birçok farklı mecrada Onur Can Özcan'a ne oldu ve önemlisi Onur Can Özcan bulundu mu? şeklinde arama yapmaya başladılar. Peki Onur Can Özcan'a ne oldu? Hatırlanacağı üzere AA'nın haberine göre,  İmrenli Koyu'ndan denize açılan 5 kişinin içinde bulunduğu tekne, kıyıdan yaklaşık 300 metre açıkta, henüz bilinmeyen bir nedenle alabora oldu.  Teknedeki Hasan Ekşi (23), Recep Gülyıldırım (26), Levent Sarı (30) ve Ulaş Sarı (23) yüzerek kıyıya çıktı.  Bölgeye çağrılan sağlık ekiplerince, baygın olan Gülyıldırım'a ilk müdahale kıyıda yapıldı. Hastaneye kaldırılan Recep Gülyıldırım, müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bu gelişmenin ardından Onur Can Özcan'a hala ulaşılaşamadı. 

Onur Can Özcan'dan haber alınmaadığı için insanlar Onur Can Özcan'u merak ediyor. Onur Can Özcan'un kim olduğunu merak edenler için ayrıca haberimizin devamında Onur Can Özcan kimdir? sorusuna da yanıt bulabilirsiniz. Diğer taraftan öldü mü? Onur Can Özcan bulundu mu? Onur Can Özcan'a ne oldu ve en önemlisi Onur Can Özcan hala kayıp mı? soruları son 1 günde sıkça sorulmaya başlandı. Ünlü şarkıcı Onur Can Özcan'dan haber alamayanlar Onur Can Özcan'ın durumunu yoğunlukla merak ederken haberimizin devamında Onur Can Özcan hakkında son dakika gelişmelerine ulaşabilirsiniz. 


Öncelikli olarak Onur Can Özcan bulundu mu? ve Onur Can Özcan hala kayıp mı? diye merak edenler için ajanslardan gelen son dakika Onur Can Özcan haberlerinde Onur Can Özcan'ın akibeti hakkında yeni bir gelişme yok. Ancak Onur Can Özcan'ın bulunması için arama çalışmalarının devam ettiği öğrenildi. Ayrıca sahil Güvenlik Komutanlığı'ndan yapılan açıklamada ise Özcan'ın bulunması için 1 Sahil Güvenlik botu,1 Sahil Güvenlik dalış timi ve 1 Sahil Güvenlik helikopteri ile KIYEM-5 ve KIYI-5 Botları tarafından müşterek arama kurtarma faaliyeti icra edildiği belirtildi. 

Peki Onur Can Özcan kimdir? Onur Can Özcan kaç yaşında? Onur Can Özcan nereli? Onur Can Özcan ne iş yapar? Tekne kazasında hala kendisinden haber alınamayan Onur Can Özcan'a dair ulaşmak istediğiniz tüm bilgiler ve son dakika Onur Can Özcan'ın hayatı hakkındaki gelişmeler haberimizin devamında. 


Onur Can Özcan kimdir?


Onur Can Özcan 21 yaşında. 21 yaşındaki Onur Can Özcan besteci, solist ve söz yazarı Onurcan Özcan, YouTube'da yayınladığı videolar milyonlarca kezıklanan ve son dönemde gençler arasında popüler olan bir isim. Özellikle "Yaramızda Kalsın", "Yalnızlığın Ezgisi", "Çilingir", "Kibrit", "Gülümse Kadın" ve "İntihaşk" gibi şarkılarıyla geniş kitleler tarafından tanınan Özcan'ın doğum yeri hakkında ise net bir bilgi yok.

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)