comScore

Onur Can Özcan noldu? Onur Can Özcan öldü mü? Onur Can Özcan son dakika)

04 Haziran 2018, Pazartesi 14:05
Onur Can Özcan noldu? Onur Can Özcan öldü mü? Onur Can Özcan son dakika)

Onur Can Özcan son dakika öldü! Tekne kazasında kaybolan Onur Can Özcan bulundu mu? diye merak edenler için Onur Can Özcan'ın durumu belli oldu. Onur Can Özcan  öldü mü? sorusunun yanıtı için DHA son dakika haberi geçti. Onur Can Özcan öldü. Onur Can Özcan  ne zaman öldü? Onur Can Özcan nasıl öldü? diye merak edenler için gelişmeler haberimizin devamında. 

Onur Can Özcan hakkında son dakika! Ünlü şarkıcı Onur Can Özcan öldü mü diye merak edenler için Onur Can Özcan hakkında son dakika gelişmesi belli oldu. Son günlerde Onur Can Özcan kayıp mı? Onur Can Özcan öldü mü? Onur Can Özcan'a ne oldu? Onur Can Özcan bulundu mu? Onur Can Özcan özcan öldü mü? diye merak edilmeye başlandı. Onur Can Özcan hakkında Onur Can Özcan öldü mü? diye merak edenler için haber geldi. İşte şarkıcı Onur Can Özcan'a dair son gelişmeler haberimizin devamında. 


Onur Can Özcan son dakika haberleri (Onur Özcan öldü mü?)


DHA'nın haberine göre Şile'nin İmrenli Koyu'ndan denize açıldıktan sonra bindikleri fiber teknenin batması sonucu denizde kaybolan Onurcan Özcan'ı (21) havadan ve denizden arama çalışmaları bu sabah saatlerinde yeniden başladı. Ekipler, az önce genç müzisyen Onurcan'ın cansız bedenine ulaştı. 

Bu gelişmenin ardından hayatını kaybeden Onur Can Özcan kimdir diye merak edenler oldu. Onur Can Özcan öldü mü? sorusuna yanıt arayanlar Onur Can Özcan öldüğünü haber alırken, Onur Can Özcan'a dair bilmeniz gereken detaylar dışında Onur Can Özcan kimdir? Onur Can Özcan kaç yaşında? Onur Can Özcan nereli? Onur Can Özcan ne iş yapar? sorularının cevapları haberimizde. 

 

Onur Can Özcan kimdir?Onur Can Özcan 21 yaşında. 21 yaşındaki Onur Can Özcan besteci, solist ve söz yazarı Onurcan Özcan, YouTube'da yayınladığı videolar milyonlarca kezıklanan ve son dönemde gençler arasında popüler olan bir isim. Özellikle "Yaramızda Kalsın", "Yalnızlığın Ezgisi", "Çilingir", "Kibrit", "Gülümse Kadın" ve "İntihaşk" gibi şarkılarıyla geniş kitleler tarafından tanınan Özcan'ın doğum yeri hakkında ise net bir bilgi yok.

AYRINTILARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.