comScore

Galatasaray Galatasaray

Ontivero dillerde ama bu açıdan bakın!

06 Şubat 2014, Perşembe 14:13

Galatasaray'ın Tokatspor maçında üzerinde en çok durulan oyuncusu ArjantinliLucas Ontivero oldu.

FutbolArena - Galatasaray'ın Tokatspor maçında üzerinde en çok durulan oyuncusu Arjantinli Lucas Ontivero oldu. Oyuncuyu değerlendiren Galatasaray'ın Eski Teknik DirektörüCevat Güler "abartmamak gerek" dedi.

Tokatspor maçında sahne alan  LucasOntivero verilmeyen golü, şutları ve Hajroviç'e yaptığı asistle Tokatspor maçınınyıldızı oldu. Henüz 19 yaşındaki oyuncu Galatasaray taraftarını heyecanlandırdı.Peki dünden beri gündem olan Lucas Ontivero, Galatasaray'ın geleceği olabilirmi?
Galatasaray'ın Eski Teknik Direktörü Cevat Güle özetler abartmamakgerek dedi. Güler'in gerekçesiyse açık: "Lucas Ontivero'yu ilk kez düşükseviyeli bir rakibe kaşı izledik. Bu yanıltıcı olabilir."

TOKATSPOR MAÇIÖLÇÜ OLMAZ

Cevat Güler, golü verilmeyen, şutları iyi olan ve asist yapmasınarağmen  Lucas Ontivero'nun abartıldığını düşünüyor. Güler,"Tokatspor maçı düşükseviyedeki maçtı. Saha ve zemin iyi değildi. İlk defa bir arada oynayan birtakımdı. Bu şartlarda bakıldığında Ontivero ile ilgili beklentileri yukarıçekmemek gerek.  Tokatspor maçı yanıltıcı olur" dedi.

ONTİVERO GELECEKOLUR MU?

Lucas Ontivero'yu Süper Lig seviyesinde görmek gerektiğinin altınıçizen Güler, "Ontivero için daha net bir fikre sahip olmak için Süper Ligseviyesinde izleyip değerlendirmek gerek. Ontivero'nun bireysel olarakhareketleri iyi ama gelecekte performansı konusunda, takıma katkısı konusunda yorum yapabilmek için Tokatspor maçı fikir vermez" diye konuştu.

Haber: Aydın Cingöz

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.