comScore

Göztepe Göztepe

Önder Özen'den Aziz Yıldırım ve Fikret Orman için olay sözler - PTT 1. Lig Haberleri

24 Mart 2016, Perşembe 15:24
Önder Özen'den Aziz Yıldırım ve Fikret Orman için olay sözler - PTT 1. Lig Haberleri

Göztepe Teknik Direktörü Önder Özen'le basın mensupları arasındaki şok diyalog ortaya çıktı.

Göztepe Teknik Direktörü Önder Özen, taraftarın hazırladığı 'Bir Minibüs Taraftar' adlı belgeselin gala gecesinden önce sohbet toplantısında kendisine soru yönelten Yeni Asır Gazetesi Spor Muhabiri Burak Hakarler'e "Sen maçı seyretmiyorsun galiba. Yerinde olsam sahaya da bakarım. Biraz sahaya bak sadece sosyal medyaya, tribüne bakma. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, sülalesiyle benimle medya üzerinden kavga edemedi. Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman edemedi. Benimle medya üzerinden kavga olmaz" dedi.

Özen sohbet toplantısında gazeteci Burak Hakarler'e "Bana, kulübe düşmanlık yapma" dedikten sonra sözlerini şöyle sürdürdü:

"Fikret Orman'a ben ilk geldiğim günlerde söyledim; 'Benimle medya üzerinden kavga etmeye kalkma, param parça olursun' dedim. O biliyor, çekildi kenara, o kavgaya girmedi. Aziz Yıldırım'a söyleme şansım olmadı. Ben ayrıldıktan yıllar sonra çıktı aramızda husumet. O da biliyor, yeltenemez öyle şeylere altı okka t...k ister. Önder Özen ile medya üzerinden oyun oynamak, o kolay iş değil. Onun için sakın antrenman yapma."

PTT 1. Lig'de şampiyonluk ve Play-Off hedefinin uzağında kalan Göztepe'de 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi alan Özen, daha önce Fenerbahçe'de antrenörlük, Beşiktaş'ta ise futbol direktörlüğü yapmıştı.
 

Önder Özen, Burak Hakarler'e neden kızgın?
 

Göztepe Teknik Direktörü Önder Özen'in, Burak Hakarler'in kulüp başkanı Mehmet Sepil'e yönelttiği "Seneye de Önder hocayla devam mı?" sorusuna sinirlendi. Özen'in ayrıca Burak Hakarler'in maç sonrası yazdığı köşe yazılarında yaptığı eleştirilere ve haberlere de kızgın olduğu ifade ediliyor.
 


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!